Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
Rozpis soutěže
2.liga ženy-Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Romana Kohoutová
TJ Turnov
46 - 0 - 1 - 23
Zdeňka Sluková
TJ Slavoj Tachov
44 - 0 - 2 - 17
Veronika Dlesková
TJ Slavoj Tachov
40 - 0 - 2 - 15
Barbora Uhlíková
ČZ HBC Strakonice 1921
32 - 1 - 0 - 6
Jana Klimešová
Loko České Budějovice
32 - 0 - 1 - 16
Alena Šafářová
TJ Turnov
26 - 1 - 0 - 3
Claudia Davidová
TJ Turnov
24 - 0 - 0 - 12
Dagmar Aissi
TJ Turnov
24 - 0 - 0 - 12
Gabriela Pešlová
Astra Praha
20 - 0 - 0 - 10
Erika Leugnerová
DHK Pardubice
20 - 0 - 1 - 5
Kateřina Krejčová
Sokol II Kobylisy B
20 - 0 - 0 - 10
Veronika Hřebejková
HC Milevsko
20 - 0 - 1 - 5
Vladimíra Ševrová
TJ Turnov
18 - 0 - 1 - 4
Pavla Peřinová
DHK Pardubice
18 - 0 - 0 - 9
Jana Nalezencová
TJ Turnov
18 - 0 - 0 - 9
Eliška Morávková
ČZ HBC Strakonice 1921
18 - 0 - 1 - 9
Eliška Herlíková
TJ Slavoj Tachov
18 - 0 - 0 - 9
Anna Dolejšová
Loko České Budějovice
18 - 0 - 0 - 9
Michaela Šidlíková
HK Spartak Ústí n.L.
16 - 0 - 1 - 8
Leona Stehnová
Sokol Vršovice B
16 - 0 - 1 - 3
Lucie Marečková
DHK Pardubice
16 - 0 - 0 - 8
Pavlína Buriánková
HC Milevsko
16 - 0 - 0 - 8
Eliška Zívalová
Lokomotiva Cheb
14 - 0 - 0 - 7
Tereza Talacková
DHK Pardubice
14 - 0 - 0 - 7
Zdena Sahajdáková
Astra Praha
14 - 0 - 0 - 7
Zuzana Písařová
TJ Slavoj Tachov
14 - 0 - 0 - 7
Eva Menhartová
HC Milevsko
14 - 0 - 0 - 7
Lenka Lešňovská
HC Milevsko
14 - 0 - 0 - 7
Pavla Janečková
HK Spartak Ústí n.L.
14 - 0 - 0 - 7
Iva Toulová
Kovofiniš Ledeč n.S.
12 - 0 - 0 - 6
Lucie Štěpánová
ČZ HBC Strakonice 1921
12 - 0 - 0 - 6
Alice Štefanisková
Astra Praha
12 - 0 - 0 - 6
Michaela Stejskalová
DHK Pardubice
12 - 0 - 0 - 6
Kateřina Srbová
Sokol II Kobylisy B
12 - 0 - 0 - 6
Markéta Smoláková
TJ Slavoj Tachov
12 - 0 - 0 - 6
Petra Korandová
Loko České Budějovice
12 - 0 - 0 - 6
Lenka Klierová
Lokomotiva Cheb
12 - 0 - 0 - 6
Petra Bártová
TJ Turnov
12 - 0 - 0 - 6
Jarmila Šindelářová
TJ Slavoj Tachov
10 - 0 - 0 - 5
Lucie Ševrová
TJ Turnov
10 - 0 - 0 - 5
Další
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
DHK Pardubice - S.Vršovice B
34 : 19
video
online
Kovofiniš Ledeč n.S. - Astra
23 : 32
video
online
Kobylisy B - Slavoj Tachov
20 : 25
video
online
Turnov - Č.Budějovice
23 : 19
video
online
Milevsko - Loko Cheb
26 : 22
video
online
Ústí n.L. - Strakonice
18 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Č.Budějovice
22
16
3
3
564 : 487
35
2
DHK Pardubice
22
16
1
5
605 : 479
33
3
Strakonice
22
15
1
6
554 : 486
31
4
Astra
22
13
2
7
545 : 481
28
5
Turnov
22
10
4
8
514 : 472
24
6
Loko Cheb
22
10
2
10
509 : 538
22
7
Slavoj Tachov
22
10
2
10
504 : 471
22
8
Kobylisy B
22
9
1
12
520 : 519
19
9
S.Vršovice B
22
7
4
11
476 : 513
18
10
Ústí n.L.
22
8
1
13
513 : 552
17
11
Kovofiniš Ledeč n.S.
22
5
1
16
495 : 620
11
12
Milevsko
22
2
0
20
449 : 630
4
Tabulka střelců
Pavla Janečková
HK Spartak Ústí n.L.
170
Anna Dolejšová
Loko České Budějovice
157
Anna Baumová
Kovofiniš Ledeč n.S.
150
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lucie Ševrová
TJ Turnov
46
Eliška Zívalová
Lokomotiva Cheb
40
Lucie Štěpánová
ČZ HBC Strakonice 1921
37
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Romana Kohoutová
TJ Turnov
46
Zdeňka Sluková
TJ Slavoj Tachov
44
Veronika Dlesková
TJ Slavoj Tachov
40
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.