Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Rozpis soutěže
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Eva Gižová
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
4 - 0 - 0 - 2
Johana Gazdíková
DHK Zora Olomouc B
4 - 0 - 0 - 2
Barbora Fašková
DHK Pardubice
4 - 0 - 0 - 2
Kristýna Cahová
TJ Sokol Velké Meziříčí
4 - 0 - 0 - 2
Barbora Bucherová
Jiskra Havlíčkův Brod
4 - 0 - 0 - 2
Lenka Bartůňková
DHK Pardubice
4 - 0 - 0 - 2
Denisa Vydiolková
TJ Sokol Karviná
2 - 0 - 0 - 1
Aneta Viktorinová
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
2 - 0 - 0 - 1
Dominika Váverková
HK Hodonín
2 - 0 - 0 - 1
Daniela Vaňková
DHK Pardubice
2 - 0 - 0 - 1
Anna Vaďáková
DHK Pardubice
2 - 0 - 0 - 1
Jana Šrámková
Jiskra Havlíčkův Brod
2 - 0 - 0 - 1
Nikola Sikorová
TJ Sokol Karviná
2 - 0 - 0 - 1
Aneta Raušová
Jiskra Havlíčkův Brod
2 - 0 - 0 - 1
Kateřina Pařízková
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
2 - 0 - 0 - 1
Lenka Panková
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
2 - 0 - 0 - 1
Karolína Pallyová
DHK Zora Olomouc B
2 - 0 - 0 - 1
Klára Nováková
Jiskra Havlíčkův Brod
2 - 0 - 0 - 1
Petra Nováková
Jiskra Havlíčkův Brod
2 - 0 - 0 - 1
Dagmar Mejzlíková
TJ Sokol Velké Meziříčí
2 - 0 - 0 - 1
Marie Martinková
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
2 - 0 - 0 - 1
Kateřina Lévaiová
DHK Pardubice
2 - 0 - 0 - 1
Jana Kučerová
Jiskra Havlíčkův Brod
2 - 0 - 0 - 1
Kateřina Králová
DHK Zora Olomouc B
2 - 0 - 0 - 1
Nikola Kalinová
HK Hodonín
2 - 0 - 0 - 1
Nikola Hutníková
TJ Sokol Karviná
2 - 0 - 0 - 1
Anna Hubáčková
Jiskra Havlíčkův Brod
2 - 0 - 0 - 1
Karolína Hradilová
DHK Zora Olomouc B
2 - 0 - 0 - 1
Nikola Glogarová
DHK Zora Olomouc B
2 - 0 - 0 - 1
Markéta Foltynová
TJ Sokol Karviná
2 - 0 - 0 - 1
Markéta Dutková
DHK Pardubice
2 - 0 - 0 - 1
Kateřina Dokoupilová
DHK Zora Olomouc B
2 - 0 - 0 - 1
Marie Dočkalová
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
2 - 0 - 0 - 1
Jitka Brožová
Jiskra Havlíčkův Brod
2 - 0 - 0 - 1
Zpět
Předchozí kola
jaro II - 14. kolo - výsledky
video
online
Zábřeh - Karviná
32 : 26
video
online
HK Hodonín - V. Meziříčí
30 : 20
video
online
DHK Zora Olomouc B - H.Brod
30 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
DHK Zora Olomouc B
12
10
1
1
341 : 237
21
2
HK Hodonín
12
9
0
3
322 : 259
18
3
V. Meziříčí
12
8
0
4
317 : 277
16
4
H.Brod
12
6
0
6
321 : 307
12
5
DHK Pardubice
12
3
1
8
275 : 343
7
6
Zábřeh
12
3
1
8
260 : 331
7
7
Karviná
12
1
1
10
251 : 333
3
Tabulka střelců
Eliška Koudelová
TJ Sokol Velké Meziříčí
116
Denisa Janečková
TJ Sokol Velké Meziříčí
94
Kateřina Kolísková
HK Hodonín
85
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Veronika Koniuchová
TJ Sokol Karviná
26
Edita Šmahelová
DHK Pardubice
13
Nikola Kalinová
HK Hodonín
13
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Klára Svobodová
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
20
Markéta Jaňurková
TJ Sokol Karviná
20
Barbora Voldánová
DHK Pardubice
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.