Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže
Skupina A
Skupina B
Skupina C
Skupina D
Skupina E
Skupina F
Skupina G
Skupina H
Skupina I
Skupina J
Skupina K
Skupina L
Skupina M
Skupina N
Skupina O
Skupina P
Skupina Q
Skupina R
Finále
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Klára Martináková
Sokol Hrabůvka
4 - 0 - 0 - 2
Klára Maňáková
SKH Velká nad Veličkou
4 - 0 - 0 - 2
Klára Kovářová
HK Ivančice
6 - 0 - 0 - 3
Klára Slabá
DHC Slavia Praha
24 - 0 - 1 - 7
Kristýna Zobalová
Sokol Písek
2 - 0 - 0 - 1
Kristýna Očenášková
DHK Zora Olomouc
4 - 0 - 0 - 2
Kristýna Ederová
Slavoj Žirovnice
4 - 0 - 0 - 2
Lenka Joneková
Sokol Hrabůvka
6 - 0 - 0 - 3
Linda Trachtulcová
SKH Velká nad Veličkou
6 - 0 - 0 - 3
Linda Melecká
HC Zlín "A"
8 - 0 - 0 - 4
Lucie Žáková
SK Velká Bystřice
2 - 0 - 0 - 1
Lucie Vyoralová
Sokol Písek
2 - 0 - 0 - 1
Lucie Janečková
Sokol Kobylisy II
4 - 0 - 0 - 2
Lucie Čepelová
Sokol Kobylisy II
18 - 0 - 0 - 9
Lucie Polomíková
HC Zlín "A"
38 - 0 - 1 - 19
Lucie Daniela Vysoká
Lokomotiva Cheb
2 - 0 - 0 - 1
Magdaléna Vičarová
SK Velká Bystřice
2 - 0 - 0 - 1
Marie Popelková
HC Zlín "A"
2 - 0 - 0 - 1
Markéta Jirásková
DHK Pardubice A
2 - 0 - 0 - 1
Markéta Polášková
HC Zlín "B"
2 - 0 - 0 - 1
Markéta Zmydlochová
Sokol Hrabůvka
4 - 0 - 0 - 2
Markéta Venclová
DHC Slavia Praha
22 - 0 - 0 - 11
Martina Řezníčková
DHK Pardubice A
2 - 0 - 0 - 1
Martina Veselá
HK Ivančice
2 - 0 - 0 - 1
Michaela Bendová
HK Ivančice
2 - 0 - 0 - 1
Michaela Horáková
TJ Sparta Kutná Hora
2 - 0 - 0 - 1
Michaela Juříčková
TJ Lesana Zubří
4 - 0 - 0 - 2
Michaela Čabradová
Lokomotiva Cheb
6 - 0 - 0 - 3
Michaela Plachá
HC Zlín "B"
6 - 0 - 0 - 3
Michaela Raková
Sokol Kobylisy II
8 - 0 - 0 - 4
Michaela Sedláková
DHC Plzeň A
18 - 0 - 0 - 9
Michaela Majzlíková
HC Zlín "A"
20 - 0 - 0 - 10
Michala Lovětínská
Slavoj Žirovnice
4 - 0 - 0 - 2
Michala Hauserová
Házená J.Hradec
4 - 0 - 0 - 2
Monica Janebová
HC Zlín "A"
22 - 0 - 0 - 11
Monika Weissová
Sokol Poruba
2 - 0 - 0 - 1
Monika Vavrečková
Sokol Poruba
6 - 0 - 0 - 3
Natalie Payerová
HC Zlín "B"
2 - 0 - 0 - 1
Natálie Šulcová
Jiskra Havl. Brod
2 - 0 - 0 - 1
Natálie Tržilová
Házená J.Hradec
4 - 0 - 0 - 2
Zpět
Další
Předchozí kola
Skupina B - výsledky
video
online
HK Sptk Ústí n.L. - L.Zubří
18 : 13
video
online
Žirovnice - Háje
8 : 3
video
online
Poruba - HC Plzeň
17 : 8
video
online
HK Sptk Ústí n.L. - Žirovnice
18 : 11
video
online
Háje - Poruba
14 : 8
video
online
HC Plzeň - L.Zubří
8 : 20
video
online
Háje - HK Sptk Ústí n.L.
19 : 7
video
online
Žirovnice - Poruba
15 : 13
video
online
HC Plzeň - HK Sptk Ústí n.L.
20 : 19
video
online
L.Zubří - Žirovnice
10 : 13
video
online
Háje - HC Plzeň
13 : 9
video
online
HK Sptk Ústí n.L. - Poruba
15 : 16
video
online
L.Zubří - Háje
11 : 17
video
online
Žirovnice - HC Plzeň
10 : 0 k.
video
online
Poruba - L.Zubří
10 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Žirovnice
5
4
0
1
57 : 44
8
2
Háje
5
4
0
1
66 : 43
8
3
HK Sptk Ústí n.L.
5
2
0
3
77 : 79
4
4
L.Zubří
5
2
0
3
72 : 66
4
5
Poruba
5
2
0
3
64 : 70
4
6
HC Plzeň
5
1
0
4
45 : 79
2
Tabulka střelců
Sára Kovářová
Sokol Písek
151
Klára Slabá
DHC Slavia Praha
141
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
140
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
32
Klára Slabá
DHC Slavia Praha
26
Bára Krejčíková
HK Ivančice
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lucie Polomíková
HC Zlín "A"
38
Eliška Kovářová
Házená J.Hradec
34
Anna Vilímová
Sokol Kobylisy II
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.