Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže
Skupina A
Skupina B
Skupina C
Skupina D
Skupina E
Skupina F
Skupina G
Skupina H
Skupina I
Skupina J
Skupina K
Skupina L
Skupina M
Skupina N
Skupina O
Skupina P
Skupina Q
Skupina R
Finále
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Adéla Tomíšková
DHC Plzeň A
2 - 0 - 0 - 1
Adéla Kaplanová
HC Zlín "A"
2 - 0 - 0 - 1
Adéla Kovalová
HC Hlučín
2 - 0 - 0 - 1
Adéla Kiršnerová
Sokol Poruba
2 - 0 - 0 - 1
Adéla Kordová
HC Plzeň
2 - 0 - 0 - 1
Adéla Stříšková
DHK Baník Most
2 - 0 - 0 - 1
Adéla Tichoňová
Lokomotiva Cheb
2 - 0 - 0 - 1
Adéla Suchomelová
HC Háje
14 - 0 - 0 - 7
Adriana Matovičová
SKH Velká nad Veličkou
2 - 0 - 0 - 1
Agáta Bicanová
Sokol Písek
6 - 0 - 0 - 3
Alena Krupová
HC Hlučín
2 - 0 - 0 - 1
Alexandra Semanová
Lokomotiva Cheb
2 - 0 - 0 - 1
Alžběta Krůpová
TJ Lesana Zubří
4 - 0 - 0 - 2
Aneta Misková
Sokol Poruba
2 - 0 - 0 - 1
Aneta Klabačková
Sokol Hrabůvka
2 - 0 - 0 - 1
Aneta Slováčková
HC Zlín "B"
2 - 0 - 0 - 1
Aneta Holcmanová
Jiskra Havl. Brod
4 - 0 - 0 - 2
Aneta Hachová
Sokol Písek
14 - 0 - 0 - 7
Anežka Kuntová
Sokol Písek
6 - 0 - 0 - 3
Anežka Krausová
HC Háje
8 - 0 - 0 - 4
Anna Šimánková
DHC Slavia Praha
2 - 0 - 0 - 1
Anna Šmrhová
DHC Plzeň A
4 - 0 - 0 - 2
Anna Hubáčková
Jiskra Havl. Brod
4 - 0 - 0 - 2
Anna Pastejříková
TJ Lesana Zubří
8 - 0 - 0 - 4
Anna Vilímová
Sokol Kobylisy II
32 - 0 - 0 - 16
Bára Krejčíková
HK Ivančice
4 - 0 - 0 - 2
Barbora Brokešová
Sokol Kobylisy II
2 - 0 - 0 - 1
Barbora Hrbková
Slavoj Žirovnice
2 - 0 - 0 - 1
Barbora Srpová
DHK Baník Most
4 - 0 - 0 - 2
Barbora Salavová
Slavoj Žirovnice
4 - 0 - 0 - 2
Barbora Tesařová
Lokomotiva Cheb
4 - 0 - 0 - 2
Barbora Vítová
Sokol Kobylisy II
4 - 0 - 0 - 2
Barbora Vavroušková
HK Ivančice
4 - 0 - 0 - 2
Barbora Jetlebová
DHC Plzeň A
6 - 0 - 0 - 3
Barbora Pajerová
Házená J.Hradec
10 - 0 - 0 - 5
Barbora Melecká
HC Hlučín
10 - 0 - 1 - 0
Barbora Olšová
HK Ivančice
10 - 0 - 0 - 5
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
14 - 0 - 0 - 7
Carla Soquessa
Sokol Kobylisy II
12 - 0 - 0 - 6
Daniela Kortusová
Sokol Poruba
2 - 0 - 0 - 1
Další
Předchozí kola
Finále - výsledky
video
online
Ivančice - DHC Plzeň A
16 : 15
video
online
Háje - Písek
17 : 9
video
online
Slavia - Zlín "A"
13 : 15
video
online
Ivančice - Písek
21 : 13
video
online
DHC Plzeň A - Slavia
18 : 15
video
online
Zlín "A" - Háje
18 : 13
video
online
Písek - DHC Plzeň A
12 : 14
video
online
Zlín "A" - Ivančice
23 : 14
video
online
Háje - Slavia
18 : 16
video
online
Zlín "A" - DHC Plzeň A
13 : 13
video
online
Ivančice - Háje
12 : 16
video
online
Slavia - Písek
16 : 11
video
online
DHC Plzeň A - Háje
15 : 13
video
online
Písek - Zlín "A"
12 : 20
video
online
Slavia - Ivančice
13 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín "A"
5
4
1
0
89 : 65
9
2
DHC Plzeň A
5
3
1
1
75 : 69
7
3
Háje
5
3
0
2
77 : 70
6
4
Ivančice
5
3
0
2
81 : 80
6
5
Slavia
5
1
0
4
73 : 80
2
6
Písek
5
0
0
5
57 : 88
0
Tabulka střelců
Sára Kovářová
Sokol Písek
151
Klára Slabá
DHC Slavia Praha
141
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
140
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
32
Klára Slabá
DHC Slavia Praha
26
Bára Krejčíková
HK Ivančice
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lucie Polomíková
HC Zlín "A"
38
Eliška Kovářová
Házená J.Hradec
34
Anna Vilímová
Sokol Kobylisy II
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.