Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže
Skupina A
Skupina B
Skupina C
Skupina D
Skupina E
Skupina F
Skupina G
Skupina H
Skupina I
Skupina J
Skupina K
Skupina L
Skupina M
Skupina N
Skupina O
Skupina P
Skupina Q
Skupina R
Finále
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Daniela Dufková
SKH Velká nad Veličkou
4 - 0 - 0 - 2
Daniela Ševčíková
Sokol Poruba
6 - 0 - 0 - 3
Denisa Gregorová
HC Plzeň
2 - 0 - 0 - 1
Denisa Franzová
DHC Plzeň A
4 - 0 - 0 - 2
Denisa Vodrážková
HC Háje
6 - 0 - 0 - 3
Dominika Laurichová
Sokol Kobylisy II
10 - 0 - 0 - 5
Eliška Vlasáková
TJ Sparta Kutná Hora
2 - 0 - 0 - 1
Eliška Konvičná
TJ Lesana Zubří
6 - 0 - 0 - 3
Eliška Desortová
HC Hlučín
6 - 0 - 0 - 3
Eliška Kovářová
Házená J.Hradec
34 - 0 - 1 - 17
Elizabeth Kolářová
Házená J.Hradec
18 - 0 - 0 - 9
Gábina Horáková
HC Háje
6 - 0 - 0 - 3
Hana Borosová
SKH Velká nad Veličkou
2 - 0 - 0 - 1
Hana Lapšanská
SKH Velká nad Veličkou
14 - 0 - 0 - 7
Chiara Concolino
DHK Zora Olomouc
2 - 0 - 0 - 1
Iva Ulrychová
TJ Lesana Zubří
18 - 0 - 0 - 9
Ivana Novobilská
Sokol Poruba
4 - 0 - 0 - 2
Jana Kučerová
Jiskra Havl. Brod
2 - 0 - 0 - 1
Jana Knytlová
DHC Slavia Praha
2 - 0 - 0 - 1
Jarmila Sedláková
HC Zlín "A"
2 - 0 - 0 - 1
Johana Gazdíková
DHK Zora Olomouc
2 - 0 - 0 - 1
Josefína Issová
DHC Slavia Praha
14 - 0 - 1 - 7
Julie Franková
DHC Plzeň A
10 - 0 - 0 - 5
Karla Kunová
Lokomotiva Cheb
2 - 0 - 0 - 1
Karolína Šáchová
Sokol Písek
2 - 0 - 0 - 1
Karolína Koudeláková
SK Velká Bystřice
2 - 0 - 0 - 1
Karolína Mikulová
HC Hlučín
2 - 0 - 0 - 1
Karolína Brožová
Sokol Poruba
2 - 0 - 0 - 1
Karolína Pejšková
HK Spartak Ústí n.L.
4 - 0 - 0 - 2
Kateřina Zajončková
Sokol Poruba
2 - 0 - 0 - 1
Kateřina Pšenicová
TJ Lesana Zubří
2 - 0 - 0 - 1
Kateřina Haunerová
DHC Slavia Praha
2 - 0 - 0 - 1
Kateřina Soukupová
DHC Plzeň A
2 - 0 - 0 - 1
Kateřina Trýsková
SKH Velká nad Veličkou
4 - 0 - 0 - 2
Kateřina Martínková
HC Háje
4 - 0 - 0 - 2
Kateřina Kusynová
Sokol Hrabůvka
6 - 0 - 0 - 3
Kateřina Dluhošová
Sokol Poruba
12 - 0 - 0 - 6
Kateřina Velková
Sokol Písek
14 - 0 - 0 - 7
Kateřina Füllsacková
Slavoj Žirovnice
14 - 0 - 0 - 7
Klára Florková
Házená J.Hradec
2 - 0 - 0 - 1
Zpět
Další
Předchozí kola
Skupina A - výsledky
video
online
H. Brod - Písek
15 : 12
video
online
Hlučín - Zora Olomouc
15 : 10
video
online
Zlín "B" - DHC Plzeň A
6 : 9
video
online
H. Brod - Hlučín
14 : 10
video
online
Zora Olomouc - Zlín "B"
13 : 21
video
online
DHC Plzeň A - Písek
14 : 9
video
online
Zora Olomouc - H. Brod
13 : 15
video
online
Hlučín - Zlín "B"
15 : 15
video
online
DHC Plzeň A - H. Brod
17 : 9
video
online
Písek - Hlučín
16 : 9
video
online
Zora Olomouc - DHC Plzeň A
11 : 24
video
online
H. Brod - Zlín "B"
15 : 14
video
online
Písek - Zora Olomouc
24 : 9
video
online
Hlučín - DHC Plzeň A
8 : 20
video
online
Zlín "B" - Písek
12 : 13
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
DHC Plzeň A
5
5
0
0
84 : 43
10
2
H. Brod
5
4
0
1
68 : 66
8
3
Písek
5
3
0
2
74 : 59
6
4
Zlín "B"
5
1
1
3
68 : 65
3
5
Hlučín
5
1
1
3
57 : 75
3
6
Zora Olomouc
5
0
0
5
56 : 99
0
Tabulka střelců
Sára Kovářová
Sokol Písek
151
Klára Slabá
DHC Slavia Praha
141
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
140
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
32
Klára Slabá
DHC Slavia Praha
26
Bára Krejčíková
HK Ivančice
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lucie Polomíková
HC Zlín "A"
38
Eliška Kovářová
Házená J.Hradec
34
Anna Vilímová
Sokol Kobylisy II
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.