Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže
Skupina A
Skupina B
Skupina C
Skupina D
Skupina E
Skupina F
Skupina G
Skupina H
Skupina I
Skupina J
Skupina K
Skupina L
Skupina M
Skupina N
Skupina O
Skupina P
Skupina Q
Skupina R
Finále
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Simona Konečná
SK Velká Bystřice
8 - 0 - 0 - 4
Vendula Hubová
HC Zlín "B"
8 - 0 - 0 - 4
Tereza Holečková
DHC Slavia Praha
8 - 0 - 0 - 4
Zuzana Hanačíková
HC Zlín "A"
8 - 0 - 0 - 4
Tereza Eksteinová
DHC Plzeň A
8 - 0 - 0 - 4
Denisa Vodrážková
HC Háje
6 - 0 - 0 - 3
Monika Vavrečková
Sokol Poruba
6 - 0 - 0 - 3
Linda Trachtulcová
SKH Velká nad Veličkou
6 - 0 - 0 - 3
Daniela Ševčíková
Sokol Poruba
6 - 0 - 0 - 3
Natálie Rothschedlová
DHC Slavia Praha
6 - 0 - 0 - 3
Michaela Plachá
HC Zlín "B"
6 - 0 - 0 - 3
Varvara Novichikhina
DHC Slavia Praha
6 - 0 - 0 - 3
Kateřina Kusynová
Sokol Hrabůvka
6 - 0 - 0 - 3
Anežka Kuntová
Sokol Písek
6 - 0 - 0 - 3
Klára Kovářová
HK Ivančice
6 - 0 - 0 - 3
Eliška Konvičná
TJ Lesana Zubří
6 - 0 - 0 - 3
Lenka Joneková
Sokol Hrabůvka
6 - 0 - 0 - 3
Barbora Jetlebová
DHC Plzeň A
6 - 0 - 0 - 3
Gábina Horáková
HC Háje
6 - 0 - 0 - 3
Natálie Herbočková
HC Zlín "B"
6 - 0 - 0 - 3
Eliška Desortová
HC Hlučín
6 - 0 - 0 - 3
Zuzana Ďásková
Jiskra Havl. Brod
6 - 0 - 0 - 3
Michaela Čabradová
Lokomotiva Cheb
6 - 0 - 0 - 3
Agáta Bicanová
Sokol Písek
6 - 0 - 0 - 3
Markéta Zmydlochová
Sokol Hrabůvka
4 - 0 - 0 - 2
Pavlína Zemčíková
SKH Velká nad Veličkou
4 - 0 - 0 - 2
Barbora Vítová
Sokol Kobylisy II
4 - 0 - 0 - 2
Barbora Vavroušková
HK Ivančice
4 - 0 - 0 - 2
Natálie Tržilová
Házená J.Hradec
4 - 0 - 0 - 2
Kateřina Trýsková
SKH Velká nad Veličkou
4 - 0 - 0 - 2
Barbora Tesařová
Lokomotiva Cheb
4 - 0 - 0 - 2
Anna Šmrhová
DHC Plzeň A
4 - 0 - 0 - 2
Barbora Srpová
DHK Baník Most
4 - 0 - 0 - 2
Pavla Sankotová
DHK Pardubice A
4 - 0 - 0 - 2
Barbora Salavová
Slavoj Žirovnice
4 - 0 - 0 - 2
Karolína Pejšková
HK Spartak Ústí n.L.
4 - 0 - 0 - 2
Veronika Pavlišová
Jiskra Havl. Brod
4 - 0 - 0 - 2
Simona Palásková
Jiskra Havl. Brod
4 - 0 - 0 - 2
Věra Oravcová
DHC Plzeň A
4 - 0 - 0 - 2
Kristýna Očenášková
DHK Zora Olomouc
4 - 0 - 0 - 2
Zpět
Další
Předchozí kola
Skupina G - výsledky
video
online
Písek - Sparta Kutná Hora
22 : 9
video
online
Ivančice - SKH Velká n.V.
13 : 18
video
online
L.Zubří - Písek
12 : 17
video
online
Sparta Kutná Hora - Ivančice
12 : 30
video
online
SKH Velká n.V. - L.Zubří
12 : 15
video
online
Písek - Ivančice
16 : 25
video
online
Sparta Kutná Hora - SKH Velká n.V.
12 : 21
video
online
Ivančice - L.Zubří
23 : 10
video
online
SKH Velká n.V. - Písek
20 : 10
video
online
L.Zubří - Sparta Kutná Hora
25 : 10
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SKH Velká n.V.
4
3
0
1
71 : 50
6
2
Ivančice
4
3
0
1
91 : 56
6
3
Písek
4
2
0
2
65 : 66
4
4
L.Zubří
4
2
0
2
62 : 62
4
5
Sparta Kutná Hora
4
0
0
4
43 : 98
0
Tabulka střelců
Sára Kovářová
Sokol Písek
151
Klára Slabá
DHC Slavia Praha
141
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
140
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
32
Klára Slabá
DHC Slavia Praha
26
Bára Krejčíková
HK Ivančice
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lucie Polomíková
HC Zlín "A"
38
Eliška Kovářová
Házená J.Hradec
34
Anna Vilímová
Sokol Kobylisy II
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.