Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
Rozpis soutěže
1.kolo-ČP žen
2.kolo-ČP žen
3.kolo-ČP žen-osmifinále
4.kolo-ČP žen-čtvrtfinále
5.kolo-ČP žen-semifinále
6.kolo-ČP žen-finále
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jméno
Klub
Počet branek
Andrea Brablcová
SHK Kunovice
1
Karolína Brožová
Jiskra Havlíčkův Brod
1
Eva Brožová
Jiskra Havlíčkův Brod
1
Zuzana Dočkalová
Kovofiniš Ledeč n.S.
1
Irena Hladová
Loko České Budějovice
1
Blanka Hřebejková
HC Milevsko
1
Pavla Janečková
HK Spartak Ústí n.L.
1
Václava Janouchová
HC Milevsko
1
Patricie Jurasová
SHK Kunovice
1
Jana Klimešová
Loko České Budějovice
1
Monika Klímová
Tatran Střešovice
1
Kamila Kordovská
DHC Slavia Praha
1
Romana Kovačíková
Lokomotiva Cheb
1
Hana Kovářová
TJ Sokol Karviná
1
Petra Krchovová
HC Plzeň
1
Sylvie Kumrová
SK Velká Bystřice
1
Alena Lešková
DHC Sokol Poruba
1
Erika Leugnerová
DHK Pardubice
1
Jana Macharáčková
SK Velká Bystřice
1
Eva Mancellari
TJ Slavoj Tachov
1
Lucie Marková
Tatran Bohunice
1
Martina Marková
Tatran Bohunice
1
Kateřina Moravcová
ČZ HBC Strakonice 1921
1
Marie Poláková
TJ Turnov
1
Monika Rajnohová
DHC Slavia Praha
1
Petra Růčková
DHK Baník Most
1
Michaela Rumlová
DHC SVŠ Plzeň
1
Kateřina Růžičková
DHK Zora Olomouc
1
Monika Salátová
ČZ HBC Strakonice 1921
1
Lucie Ševrová
TJ Turnov
1
Daniela Šrámková
ČZ HBC Strakonice 1921
1
Edita Vaňková
DHK Baník Most
1
Tereza Vildová
Astra Praha
1
Žaneta Vildtová
HC Milevsko
1
Michaela Vlková
Házená Jindřichův Hradec
1
Iva Závišková
TJ Sokol Velké Meziříčí
1
Markéta Dubnová
Jiskra Havlíčkův Brod
2
Dominika Galušková
DHC SVŠ Plzeň
2
Barbora Havlíčková
Sokol Vršovice
2
Zuzana Hondlíková
Loko České Budějovice
2
Další
Předchozí kola
5.kolo-ČP žen-semifinále - výsledky
video
online
Most - Slavia
34 : 29
video
online
Olomouc - Poruba
22 : 26
Tabulka střelců
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
41
Hana Kutlvašrová
DHC Slavia Praha
19
Eliška Jačková
DHC Slavia Praha
19
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
10
Kateřina Keclíková
DHC Slavia Praha
9
Kamila Kratochvílová
SHK Kunovice
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Vladimíra Pauříková
SHK Kunovice
10
Katarína Berová
DHK Zora Olomouc
8
Markéta Smoláková
TJ Slavoj Tachov
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.