Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
W.H.I.L. 2013/4014
Play-off ČR 1-4
Play-off ČR 5-8
Play-off SR 1-4
Play-off ČR 1-2
Play-off ČR 3-4
Play-off SR 1-2
Play off SR 3-4
Play-off ČR 5-6
Play-Off ČR 7-8
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Úspěšnost střelby 7m hodů
Jméno
Klub
Úspěšnost v %
Martina Blehová
HK Slovan Duslo Šaľa
0
Alexandra Bonová
ŠKP Piccard Senec
0
Michaela Boorová
Sokol Písek
0
Helena Brandová
HC Zlín
0
Eva Hodošková
HK DANLOG Partizánske
0
Tanja Kiridzic
Iuventa Michalovce
0
Libuša Kubáňová
HK DANLOG Partizánske
0
Denisa Kylarová
Házená Jindřichův Hradec
0
Katarína Pócsíková
HK Slovan Duslo Šaľa
0
Diana Poláchová
DHC Sokol Poruba
0
Lea Poórová
ŠKP Piccard Senec
0
Martina Sláviková
HK Slovan Duslo Šaľa
0
Ivana Trochtová
HK Slovan Duslo Šaľa
0
Lucia Uhráková
DHC Sokol Poruba
0
Nikola Varmužová
DHC Sokol Poruba
0
Paulina Žákovská
ŠKP Piccard Senec
0
Réka Bíziková
HK Slovan Duslo Šaľa
25
Lívia Klučková
HK Slovan Duslo Šaľa
25
Michaela Palková
ŠKP Piccard Senec
25
Nikola Šichmanová
Sokol Písek
25
Martina Weisenbilderová
DHK Baník Most
25
Kateřina Maryšková
Házená Jindřichův Hradec
33,3300
Petra Adámková
DHC Sokol Poruba
50
Katarína Berová
DHK Zora Olomouc
50
Michaela Borovská
DHK Baník Most
50
Tatiana Gajdošíková
Iuventa Michalovce
50
Klára Jandásková
HC Britterm Veselí n.M.
50
Dagmar Kalčíková
Sokol Písek
50
Jelena Markovič
Iuventa Michalovce
50
Katarína Tučnovičová
ŠKP Piccard Senec
50
Kateřina Vélová
DHC Slavia Praha
50
Sofia Demajová
HK Slovan Duslo Šaľa
52,1700
Andrea Kertészová
HK DANLOG Partizánske
53,3300
Michaela Součková
Sokol Písek
58,8200
Katarína Hvosťalová
HC Britterm Veselí n.M.
60
Kristína Kupkovičová
ŠKP Piccard Senec
60
Jitka Kutlvašrová
Sokol Písek
60
Kristýna Salčáková
DHK Zora Olomouc
60
Jana Šustková
HC Britterm Veselí n.M.
60
Michaela Vlková
Házená Jindřichův Hradec
60
Další
Předchozí kola
Play-off SR 1-2 - výsledky
video
online
Michalovce - Šaľa
36 : 26
video
online
Michalovce - Šaľa
23 : 21
video
online
Šaľa - Michalovce
30 : 21
video
online
Šaľa - Michalovce
33 : 28
video
online
Michalovce - Šaľa
28 : 27
Tabulka střelců
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
234
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
198
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
193
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
66
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
60
Romana Chrenková
HC Britterm Veselí n.M.
55
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
46
Zuzana Kohoutová
Házená Jindřichův Hradec
46
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
44
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.