Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže
Skupina A
Skupina B
Skupina C
Skupina D
Skupina E
Skupina F
Skupina G
Skupina H
Skupina I
Skupina J
Skupina K
Skupina L
Skupina M
Skupina N
Skupina O
Skupina P
Skupina Q
Skupina R
Finále
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Michaela Majzlíková
HC Zlín "A"
44
Carla Soquessa
Sokol Kobylisy II
42
Monica Janebová
HC Zlín "A"
42
Kateřina Füllsacková
Slavoj Žirovnice
41
Tereza Dolejšová
Slavoj Žirovnice
41
Linda Trachtulcová
SKH Velká nad Veličkou
40
Hana Patočková
HK Ivančice
40
Zuzana Ďásková
Jiskra Havl. Brod
40
Adéla Suchomelová
HC Háje
38
Simona Fraňková
HK Ivančice
38
Eliška Desortová
HC Hlučín
38
Markéta Venclová
DHC Slavia Praha
37
Barbora Olšová
HK Ivančice
37
Pavlína Zemčíková
SKH Velká nad Veličkou
35
Kateřina Pšenicová
TJ Lesana Zubří
35
Marie Popelková
HC Zlín "A"
34
Vendula Hubová
HC Zlín "B"
34
Aneta Hachová
Sokol Písek
34
Kateřina Trýsková
SKH Velká nad Veličkou
33
Karolína Pejšková
HK Spartak Ústí n.L.
33
Vendula Hynečková
Sokol Poruba
33
Tereza Eksteinová
DHC Plzeň A
33
Monika Vavrečková
Sokol Poruba
32
Anna Hubáčková
Jiskra Havl. Brod
32
Daniela Ševčíková
Sokol Poruba
31
Kateřina Soukupová
DHC Plzeň A
30
Tereza Poslední
DHC Plzeň A
30
Alžběta Janoušková
HC Háje
30
Kateřina Koldová
HC Zlín "B"
29
Tereza Galandrová
HC Zlín "B"
29
Adéla Tomíšková
DHC Plzeň A
28
Klára Kovářová
HK Ivančice
28
Anna Šmrhová
DHC Plzeň A
27
Eliška Hálová
HK Spartak Ústí n.L.
27
Michala Lovětínská
Slavoj Žirovnice
26
Kateřina Kusynová
Sokol Hrabůvka
26
Alžběta Krůpová
TJ Lesana Zubří
26
Tereza Čábelková
Slavoj Žirovnice
26
Kateřina Zajončková
Sokol Poruba
25
Štěpánka Dohnalová
Sokol Hrabůvka
25
Zpět
Další
Předchozí kola
Skupina N - výsledky
video
online
Žirovnice - Ivančice
9 : 7
video
online
J.Hradec - Slavia
9 : 14
video
online
Zlín "B" - Zlín "A"
11 : 14
video
online
Žirovnice - J.Hradec
10 : 7
video
online
Slavia - Zlín "B"
14 : 9
video
online
Zlín "A" - Ivančice
14 : 13
video
online
Slavia - Žirovnice
11 : 12
video
online
J.Hradec - Zlín "B"
8 : 7
video
online
Zlín "A" - Žirovnice
19 : 7
video
online
Ivančice - J.Hradec
20 : 8
video
online
Slavia - Zlín "A"
6 : 17
video
online
Žirovnice - Zlín "B"
8 : 15
video
online
Ivančice - Slavia
21 : 13
video
online
J.Hradec - Zlín "A"
9 : 19
video
online
Zlín "B" - Ivančice
13 : 14
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín "A"
5
5
0
0
83 : 46
10
2
Žirovnice
5
3
0
2
46 : 59
6
3
Ivančice
5
3
0
2
75 : 57
6
4
Slavia
5
2
0
3
58 : 68
4
5
J.Hradec
5
1
0
4
41 : 70
2
6
Zlín "B"
5
1
0
4
55 : 58
2
Tabulka střelců
Sára Kovářová
Sokol Písek
151
Klára Slabá
DHC Slavia Praha
141
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
140
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
32
Klára Slabá
DHC Slavia Praha
26
Bára Krejčíková
HK Ivančice
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lucie Polomíková
HC Zlín "A"
38
Eliška Kovářová
Házená J.Hradec
34
Anna Vilímová
Sokol Kobylisy II
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.