Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže
Skupina A
Skupina B
Skupina C
Skupina D
Skupina E
Skupina F
Skupina G
Skupina H
Skupina I
Skupina J
Skupina K
Skupina L
Skupina M
Skupina N
Skupina O
Skupina P
Skupina Q
Skupina R
Finále
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jméno
Klub
Počet branek
Lucie Žáková
SK Velká Bystřice
1
Markéta Zmydlochová
Sokol Hrabůvka
1
Klára Zatloukalová
TJ Sparta Kutná Hora
1
Simona Vondrášková
Házená J.Hradec
1
Martina Veselá
HK Ivančice
1
Barbora Vavroušková
HK Ivančice
1
Michaela Vachutková
SK Velká Bystřice
1
Iva Ulrychová
TJ Lesana Zubří
1
Veronika Uhlířová
HC Háje
1
Veronika Šípová
DHK Baník Most
1
Anna Šimánková
DHC Slavia Praha
1
Lucie Schneiderová
HC Plzeň
1
Denisa Přečková
Sokol Poruba
1
Tereza Poslední
DHC Plzeň A
1
Marie Popelková
HC Zlín "A"
1
Lucie Polomíková
HC Zlín "A"
1
Michaela Polášková
TJ Lesana Zubří
1
Veronika Pavlišová
Jiskra Havl. Brod
1
Barbora Olšová
HK Ivančice
1
Veronika Nováková
DHC Slavia Praha
1
Pavlína Musilová
Lokomotiva Cheb
1
Karolína Mikulová
HC Hlučín
1
Lucie Mikulášková
SK Velká Bystřice
1
Linda Melecká
HC Hlučín
1
Petra Matošková
DHC Slavia Praha
1
Michala Lovětínská
Slavoj Žirovnice
1
Valentýna Lejsková
Lokomotiva Cheb
1
Hana Lapšanská
SKH Velká nad Veličkou
1
Kateřina Kusynová
Sokol Hrabůvka
1
Adéla Kovalová
HC Hlučín
1
Karolína Koudeláková
SK Velká Bystřice
1
Daniela Kortusová
Sokol Poruba
1
Veronika Kohoutová
TJ Lesana Zubří
1
Martina Kocourková
TJ Sparta Kutná Hora
1
Tereza Kluzáčková
DHK Baník Most
1
Sandra Klímová
Sokol Kobylisy II
1
Aneta Klabačková
Sokol Hrabůvka
1
Michaela Kernerová
TJ Sparta Kutná Hora
1
Aneta Kapcová
Sokol Hrabůvka
1
Barbora Jetlebová
DHC Plzeň A
1
Zpět
Další
Předchozí kola
Skupina A - výsledky
video
online
H. Brod - Písek
15 : 12
video
online
Hlučín - Zora Olomouc
15 : 10
video
online
Zlín "B" - DHC Plzeň A
6 : 9
video
online
H. Brod - Hlučín
14 : 10
video
online
Zora Olomouc - Zlín "B"
13 : 21
video
online
DHC Plzeň A - Písek
14 : 9
video
online
Zora Olomouc - H. Brod
13 : 15
video
online
Hlučín - Zlín "B"
15 : 15
video
online
DHC Plzeň A - H. Brod
17 : 9
video
online
Písek - Hlučín
16 : 9
video
online
Zora Olomouc - DHC Plzeň A
11 : 24
video
online
H. Brod - Zlín "B"
15 : 14
video
online
Písek - Zora Olomouc
24 : 9
video
online
Hlučín - DHC Plzeň A
8 : 20
video
online
Zlín "B" - Písek
12 : 13
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
DHC Plzeň A
5
5
0
0
84 : 43
10
2
H. Brod
5
4
0
1
68 : 66
8
3
Písek
5
3
0
2
74 : 59
6
4
Zlín "B"
5
1
1
3
68 : 65
3
5
Hlučín
5
1
1
3
57 : 75
3
6
Zora Olomouc
5
0
0
5
56 : 99
0
Tabulka střelců
Sára Kovářová
Sokol Písek
151
Klára Slabá
DHC Slavia Praha
141
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
140
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
32
Klára Slabá
DHC Slavia Praha
26
Bára Krejčíková
HK Ivančice
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lucie Polomíková
HC Zlín "A"
38
Eliška Kovářová
Házená J.Hradec
34
Anna Vilímová
Sokol Kobylisy II
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.