Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
Rozpis soutěže
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Markéta Jaňurková
Post
Mateřský klub
TJ Sokol Karviná
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1997
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
18
Počet branek
32
Starty
2.liga mladších dorostenek-M
17.05. [AWB054]
Zábřeh - Karviná
32 : 26
2 branek
01.05. [AWB032]
Karviná - H.Brod
23 : 31
2 branek
27.04. [AWB042]
Karviná - V. Meziříčí
22 : 28
3 branek
13.04. [AWB040]
DHK Pardubice - Karviná
26 : 23
5 branek
12.04. [AWB014]
V. Meziříčí - Karviná
30 : 18
0 branek
06.04. [AWB033]
Karviná - DHK Zora Olomouc B
18 : 18
0 branek
16.03. [AWB026]
Karviná - Zábřeh
21 : 28
0 branek
15.02. [AWB012]
Karviná - DHK Pardubice
22 : 19
2 branek
09.02. [AWB005]
DHK Zora Olomouc B - Karviná
36 : 18
3 branek
01.02. [AWB004]
H.Brod - Karviná
29 : 20
1 branek
Liga mladších dorostenek M-sk.B
17.11. [AYB024]
Zábřeh - Karviná
25 : 24
2 branek
09.11. [AYB019]
Karviná - DHK Zora Olomouc B
20 : 24
2 branek
03.11. [AYB018]
Karviná - Poruba
18 : 38
1 branek
27.10. [AYB029]
Zlín - Karviná
46 : 20
0 branek
19.10. [AYB014]
Karviná - Zlín
24 : 35
3 branek
05.10. [AYB009]
Karviná - Zábřeh
28 : 25
4 branek
29.09. [AYB004]
DHK Zora Olomouc B - Karviná
24 : 14
1 branek
22.09. [AYB003]
Poruba - Karviná
33 : 18
1 branek
Předchozí kola
jaro II - 14. kolo - výsledky
video
online
Kobylisy - TJ Slavoj Tachov
31 : 25
video
online
DHC Plzeň - J.Hradec
25 : 21
video
online
Loko Č.Budějovice - S.Vršovice
28 : 26
video
online
Slavia - HC Plzeň
33 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Slavia
14
12
0
2
379 : 295
24
2
DHC Plzeň
14
10
0
4
322 : 287
20
3
J.Hradec
14
10
0
4
402 : 310
20
4
HC Plzeň
14
7
0
7
356 : 333
14
5
TJ Slavoj Tachov
14
6
1
7
353 : 369
13
6
Kobylisy
14
5
2
7
396 : 406
12
7
Loko Č.Budějovice
14
2
1
11
296 : 411
5
8
S.Vršovice
14
2
0
12
310 : 403
4
Tabulka střelců
Michaela Buchlovská
TJ Slavoj Tachov
148
Barbora Buchnerová
HC Plzeň
106
Alžběta Hynková
Sokol Vršovice
88
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Buchlovská
TJ Slavoj Tachov
41
Kristýna Hanzalová
Házená J.Hradec
27
Barbora Buchnerová
HC Plzeň
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Aneta Hurková
DHC Slavia Praha
30
Kristýna Vacková
DHC Slavia Praha
26
Aneta Novotná
Sokol II Kobylisy
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.