Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže
Skupina A
Skupina B
Skupina C
Skupina D
Skupina E
Skupina F
Skupina G
Skupina H
Skupina I
Skupina J
Skupina K
Skupina L
Skupina M
Skupina N
Skupina O
Skupina P
Skupina Q
Skupina R
Finále
Jana Chlupová
Post
Mateřský klub
TJ Sokol Kobylisy II.
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1996
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
33
Počet branek
181
Starty
1.liga žen
04.05. [AR129]
Slavia B - Kobylisy
19 : 17
2 branek
01.05. [AR124]
Slavia B - HC Plzeň
27 : 20
5 branek
06.04. [AR111]
Slavia B - S.Vršovice
28 : 20
6 branek
23.03. [AR107]
Otrokovice - Slavia B
28 : 31
4 branek
16.03. [AR098]
Slavia B - Olomouc B
33 : 26
8 branek
08.03. [AR096]
Kunovice - Slavia B
25 : 25
3 branek
06.03. [AR118]
Zlín B - Slavia B
23 : 25
4 branek
01.03. [AR085]
Slavia B - Most B
25 : 20
4 branek
23.02. [AR084]
Slavia B - Poruba B
23 : 17
5 branek
15.02. [AR074]
Bohunice - Slavia B
31 : 26
4 branek
04.12. [AR063]
Kobylisy - Slavia B
21 : 16
2 branek
24.11. [AR052]
Slavia B - Zlín B
27 : 29
3 branek
16.11. [AR045]
S.Vršovice - Slavia B
25 : 28
2 branek
10.11. [AR041]
Slavia B - Otrokovice
28 : 27
4 branek
03.11. [AR032]
Olomouc B - Slavia B
27 : 31
3 branek
26.10. [AR058]
HC Plzeň - Slavia B
26 : 26
3 branek
20.10. [AR030]
Slavia B - Kunovice
23 : 22
1 branek
13.10. [AR019]
Most B - Slavia B
17 : 31
2 branek
06.10. [AR018]
Poruba B - Slavia B
20 : 31
2 branek
29.09. [AR008]
Slavia B - Bohunice
33 : 25
7 branek
21.09. [AR005]
SVŠ Plzeň A - Slavia B
19 : 39
4 branek
1.liga starších dorostenek
18.05. [AU055]
Kobylisy - DHK Pardubice
32 : 26
12 branek
27.04. [AU044]
Zlín - Kobylisy
42 : 28
8 branek
15.03. [AU027]
DHK Pardubice - Kobylisy
31 : 31
11 branek
09.03. [AU023]
Kobylisy - SVŠ Plzeň
25 : 32
9 branek
22.02. [AU016]
Kobylisy - Zlín
20 : 30
8 branek
01.02. [AU002]
Kobylisy - Písek
17 : 23
4 branek
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
23.11. [AUB027]
Házená J.Hradec - Kobylisy
26 : 36
13 branek
13.11. [AUB022]
Astra Praha - Kobylisy
18 : 34
6 branek
10.11. [AUB021]
Kobylisy - Písek
23 : 36
8 branek
Další
Předchozí kola
Finále - výsledky
video
online
Ivančice - DHC Plzeň A
16 : 15
video
online
Háje - Písek
17 : 9
video
online
Slavia - Zlín "A"
13 : 15
video
online
Ivančice - Písek
21 : 13
video
online
DHC Plzeň A - Slavia
18 : 15
video
online
Zlín "A" - Háje
18 : 13
video
online
Písek - DHC Plzeň A
12 : 14
video
online
Zlín "A" - Ivančice
23 : 14
video
online
Háje - Slavia
18 : 16
video
online
Zlín "A" - DHC Plzeň A
13 : 13
video
online
Ivančice - Háje
12 : 16
video
online
Slavia - Písek
16 : 11
video
online
DHC Plzeň A - Háje
15 : 13
video
online
Písek - Zlín "A"
12 : 20
video
online
Slavia - Ivančice
13 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín "A"
5
4
1
0
89 : 65
9
2
DHC Plzeň A
5
3
1
1
75 : 69
7
3
Háje
5
3
0
2
77 : 70
6
4
Ivančice
5
3
0
2
81 : 80
6
5
Slavia
5
1
0
4
73 : 80
2
6
Písek
5
0
0
5
57 : 88
0
Tabulka střelců
Sára Kovářová
Sokol Písek
151
Klára Slabá
DHC Slavia Praha
141
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
140
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
32
Klára Slabá
DHC Slavia Praha
26
Bára Krejčíková
HK Ivančice
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lucie Polomíková
HC Zlín "A"
38
Eliška Kovářová
Házená J.Hradec
34
Anna Vilímová
Sokol Kobylisy II
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.