Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže
Skupina A
Skupina B
Skupina C
Skupina D
Skupina E
Skupina F
Skupina G
Skupina H
Skupina I
Skupina J
Skupina K
Skupina L
Skupina M
Skupina N
Skupina O
Skupina P
Skupina Q
Skupina R
Finále
Markéta Smoláková
Post
Mateřský klub
DHC SVŠ Plzeň
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1993
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
19
Počet branek
21
Starty
Český pohár žen
07.09. [APR006]
Loko Cheb - Slavoj Tachov
14 : 12
3 branek
2.liga žen Č
23.03. [AS107]
Astra - Slavoj Tachov
19 : 23
1 branek
16.03. [AS098]
Slavoj Tachov - Strakonice
23 : 24
0 branek
08.03. [AS096]
Loko Cheb - Slavoj Tachov
24 : 20
0 branek
02.03. [AS085]
Slavoj Tachov - Turnov
25 : 15
0 branek
23.02. [AS084]
Slavoj Tachov - S.Vršovice B
25 : 23
2 branek
16.02. [AS074]
Č.Budějovice - Slavoj Tachov
26 : 22
0 branek
09.02. [AS071]
Slavoj Tachov - DHK Pardubice
22 : 24
1 branek
08.12. [AS063]
Slavoj Tachov - Kobylisy B
21 : 22
1 branek
30.11. [AS058]
Milevsko - Slavoj Tachov
20 : 34
2 branek
24.11. [AS052]
Slavoj Tachov - Ústí n.L.
23 : 21
1 branek
16.11. [AS045]
Kovofiniš Ledeč n.S. - Slavoj Tachov
23 : 18
1 branek
10.11. [AS041]
Slavoj Tachov - Astra
17 : 16
2 branek
02.11. [AS032]
Strakonice - Slavoj Tachov
25 : 20
2 branek
20.10. [AS030]
Slavoj Tachov - Loko Cheb
16 : 25
1 branek
12.10. [AS019]
Turnov - Slavoj Tachov
23 : 23
1 branek
05.10. [AS018]
S.Vršovice B - Slavoj Tachov
17 : 17
0 branek
29.09. [AS008]
Slavoj Tachov - Č.Budějovice
22 : 23
2 branek
22.09. [AS005]
DHK Pardubice - Slavoj Tachov
23 : 21
1 branek
Předchozí kola
Finále - výsledky
video
online
Ivančice - DHC Plzeň A
16 : 15
video
online
Háje - Písek
17 : 9
video
online
Slavia - Zlín "A"
13 : 15
video
online
Ivančice - Písek
21 : 13
video
online
DHC Plzeň A - Slavia
18 : 15
video
online
Zlín "A" - Háje
18 : 13
video
online
Písek - DHC Plzeň A
12 : 14
video
online
Zlín "A" - Ivančice
23 : 14
video
online
Háje - Slavia
18 : 16
video
online
Zlín "A" - DHC Plzeň A
13 : 13
video
online
Ivančice - Háje
12 : 16
video
online
Slavia - Písek
16 : 11
video
online
DHC Plzeň A - Háje
15 : 13
video
online
Písek - Zlín "A"
12 : 20
video
online
Slavia - Ivančice
13 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín "A"
5
4
1
0
89 : 65
9
2
DHC Plzeň A
5
3
1
1
75 : 69
7
3
Háje
5
3
0
2
77 : 70
6
4
Ivančice
5
3
0
2
81 : 80
6
5
Slavia
5
1
0
4
73 : 80
2
6
Písek
5
0
0
5
57 : 88
0
Tabulka střelců
Sára Kovářová
Sokol Písek
151
Klára Slabá
DHC Slavia Praha
141
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
140
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
32
Klára Slabá
DHC Slavia Praha
26
Bára Krejčíková
HK Ivančice
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lucie Polomíková
HC Zlín "A"
38
Eliška Kovářová
Házená J.Hradec
34
Anna Vilímová
Sokol Kobylisy II
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.