Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Rozpis soutěže
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Adéla Pilmajerová
Post
Mateřský klub
HSG Fichtelgebirge - GER
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1978
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
25
Počet branek
120
Starty
Český pohár žen
25.09. [APR018]
Loko Cheb - Slavia
15 : 59
2 branek
13.09. [APR014]
Loko Cheb - SVŠ Plzeň A
18 : 16
4 branek
07.09. [APR006]
Loko Cheb - Slavoj Tachov
14 : 12
5 branek
2.liga žen Č
04.05. [AS130]
Milevsko - Loko Cheb
26 : 22
8 branek
27.04. [AS123]
Loko Cheb - Ústí n.L.
26 : 31
6 branek
12.04. [AS119]
Kovofiniš Ledeč n.S. - Loko Cheb
24 : 32
8 branek
05.04. [AS110]
Loko Cheb - Astra
24 : 27
8 branek
22.03. [AS108]
Strakonice - Loko Cheb
23 : 17
4 branek
15.03. [AS097]
Loko Cheb - Turnov
12 : 23
7 branek
08.03. [AS096]
Loko Cheb - Slavoj Tachov
24 : 20
6 branek
01.03. [AS086]
S.Vršovice B - Loko Cheb
21 : 21
4 branek
22.02. [AS083]
Loko Cheb - Č.Budějovice
23 : 19
2 branek
15.02. [AS075]
DHK Pardubice - Loko Cheb
31 : 14
1 branek
09.02. [AS070]
Loko Cheb - Kobylisy B
28 : 26
8 branek
07.12. [AS064]
Loko Cheb - Milevsko
27 : 19
3 branek
01.12. [AS057]
Ústí n.L. - Loko Cheb
28 : 23
6 branek
23.11. [AS053]
Loko Cheb - Kovofiniš Ledeč n.S.
29 : 24
4 branek
17.11. [AS044]
Astra - Loko Cheb
34 : 24
3 branek
09.11. [AS042]
Loko Cheb - Strakonice
29 : 29
6 branek
02.11. [AS031]
Turnov - Loko Cheb
24 : 16
4 branek
20.10. [AS030]
Slavoj Tachov - Loko Cheb
16 : 25
1 branek
12.10. [AS020]
Loko Cheb - S.Vršovice B
27 : 24
4 branek
06.10. [AS017]
Č.Budějovice - Loko Cheb
25 : 19
6 branek
28.09. [AS009]
Loko Cheb - DHK Pardubice
23 : 22
4 branek
21.09. [AS004]
Kobylisy B - Loko Cheb
22 : 24
6 branek
Předchozí kola
Podzim 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
S.Vršovice - Slavia
18 : 28
video
online
DHC Plzeň - Loko Č.Budějovice
35 : 15
video
online
DHK Baník Most - SVŠ Plzeň
16 : 43
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SVŠ Plzeň
10
10
0
0
367 : 191
20
2
DHK Baník Most
10
6
1
3
213 : 224
13
3
Slavia
10
6
1
3
254 : 210
13
4
DHC Plzeň
10
5
0
5
197 : 216
10
5
S.Vršovice
10
2
0
8
216 : 276
4
6
Loko Č.Budějovice
10
0
0
10
200 : 330
0
Tabulka střelců
Veronika Galušková
DHC SVŠ Plzeň
85
Veronika Mudrová
DHC SVŠ Plzeň
76
Linda Galušková
DHC SVŠ Plzeň
61
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Šimečková
Sokol Vršovice
28
Karolína Gajarská
DHK Baník Most
15
Tereza Bušauerová
DHC Plzeň
14
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Karolína Hynešová
DHK Baník Most
18
Tereza Chasáková
Loko České Budějovice
16
Dominika Šindelářová
DHC Slavia Praha
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.