Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže
Skupina A
Skupina B
Skupina C
Skupina D
Skupina E
Skupina F
Skupina G
Skupina H
Skupina I
Skupina J
Skupina K
Skupina L
Skupina M
Skupina N
Skupina O
Skupina P
Skupina Q
Skupina R
Finále
Adéla Pilmajerová
Post
Mateřský klub
HSG Fichtelgebirge - GER
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1978
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
25
Počet branek
120
Starty
Český pohár žen
25.09. [APR018]
Loko Cheb - Slavia
15 : 59
2 branek
13.09. [APR014]
Loko Cheb - SVŠ Plzeň A
18 : 16
4 branek
07.09. [APR006]
Loko Cheb - Slavoj Tachov
14 : 12
5 branek
2.liga žen Č
04.05. [AS130]
Milevsko - Loko Cheb
26 : 22
8 branek
27.04. [AS123]
Loko Cheb - Ústí n.L.
26 : 31
6 branek
12.04. [AS119]
Kovofiniš Ledeč n.S. - Loko Cheb
24 : 32
8 branek
05.04. [AS110]
Loko Cheb - Astra
24 : 27
8 branek
22.03. [AS108]
Strakonice - Loko Cheb
23 : 17
4 branek
15.03. [AS097]
Loko Cheb - Turnov
12 : 23
7 branek
08.03. [AS096]
Loko Cheb - Slavoj Tachov
24 : 20
6 branek
01.03. [AS086]
S.Vršovice B - Loko Cheb
21 : 21
4 branek
22.02. [AS083]
Loko Cheb - Č.Budějovice
23 : 19
2 branek
15.02. [AS075]
DHK Pardubice - Loko Cheb
31 : 14
1 branek
09.02. [AS070]
Loko Cheb - Kobylisy B
28 : 26
8 branek
07.12. [AS064]
Loko Cheb - Milevsko
27 : 19
3 branek
01.12. [AS057]
Ústí n.L. - Loko Cheb
28 : 23
6 branek
23.11. [AS053]
Loko Cheb - Kovofiniš Ledeč n.S.
29 : 24
4 branek
17.11. [AS044]
Astra - Loko Cheb
34 : 24
3 branek
09.11. [AS042]
Loko Cheb - Strakonice
29 : 29
6 branek
02.11. [AS031]
Turnov - Loko Cheb
24 : 16
4 branek
20.10. [AS030]
Slavoj Tachov - Loko Cheb
16 : 25
1 branek
12.10. [AS020]
Loko Cheb - S.Vršovice B
27 : 24
4 branek
06.10. [AS017]
Č.Budějovice - Loko Cheb
25 : 19
6 branek
28.09. [AS009]
Loko Cheb - DHK Pardubice
23 : 22
4 branek
21.09. [AS004]
Kobylisy B - Loko Cheb
22 : 24
6 branek
Předchozí kola
Skupina R - výsledky
video
online
Háje - Zlín "A"
8 : 17
video
online
SKH Velká n.V. - DHC Plzeň A
9 : 13
video
online
SKH Velká n.V. - Háje
7 : 16
video
online
DHC Plzeň A - Zlín "A"
17 : 15
video
online
Zlín "A" - SKH Velká n.V.
21 : 17
video
online
Háje - DHC Plzeň A
14 : 16
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
DHC Plzeň A
3
3
0
0
46 : 38
6
2
Zlín "A"
3
2
0
1
53 : 42
4
3
Háje
3
1
0
2
38 : 40
2
4
SKH Velká n.V.
3
0
0
3
33 : 50
0
Tabulka střelců
Sára Kovářová
Sokol Písek
151
Klára Slabá
DHC Slavia Praha
141
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
140
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
32
Klára Slabá
DHC Slavia Praha
26
Bára Krejčíková
HK Ivančice
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lucie Polomíková
HC Zlín "A"
38
Eliška Kovářová
Házená J.Hradec
34
Anna Vilímová
Sokol Kobylisy II
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.