Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
Rozpis soutěže
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Adéla Pilmajerová
Post
Mateřský klub
HSG Fichtelgebirge - GER
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1978
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
25
Počet branek
120
Starty
Český pohár žen
25.09. [APR018]
Loko Cheb - Slavia
15 : 59
2 branek
13.09. [APR014]
Loko Cheb - SVŠ Plzeň A
18 : 16
4 branek
07.09. [APR006]
Loko Cheb - Slavoj Tachov
14 : 12
5 branek
2.liga žen Č
04.05. [AS130]
Milevsko - Loko Cheb
26 : 22
8 branek
27.04. [AS123]
Loko Cheb - Ústí n.L.
26 : 31
6 branek
12.04. [AS119]
Kovofiniš Ledeč n.S. - Loko Cheb
24 : 32
8 branek
05.04. [AS110]
Loko Cheb - Astra
24 : 27
8 branek
22.03. [AS108]
Strakonice - Loko Cheb
23 : 17
4 branek
15.03. [AS097]
Loko Cheb - Turnov
12 : 23
7 branek
08.03. [AS096]
Loko Cheb - Slavoj Tachov
24 : 20
6 branek
01.03. [AS086]
S.Vršovice B - Loko Cheb
21 : 21
4 branek
22.02. [AS083]
Loko Cheb - Č.Budějovice
23 : 19
2 branek
15.02. [AS075]
DHK Pardubice - Loko Cheb
31 : 14
1 branek
09.02. [AS070]
Loko Cheb - Kobylisy B
28 : 26
8 branek
07.12. [AS064]
Loko Cheb - Milevsko
27 : 19
3 branek
01.12. [AS057]
Ústí n.L. - Loko Cheb
28 : 23
6 branek
23.11. [AS053]
Loko Cheb - Kovofiniš Ledeč n.S.
29 : 24
4 branek
17.11. [AS044]
Astra - Loko Cheb
34 : 24
3 branek
09.11. [AS042]
Loko Cheb - Strakonice
29 : 29
6 branek
02.11. [AS031]
Turnov - Loko Cheb
24 : 16
4 branek
20.10. [AS030]
Slavoj Tachov - Loko Cheb
16 : 25
1 branek
12.10. [AS020]
Loko Cheb - S.Vršovice B
27 : 24
4 branek
06.10. [AS017]
Č.Budějovice - Loko Cheb
25 : 19
6 branek
28.09. [AS009]
Loko Cheb - DHK Pardubice
23 : 22
4 branek
21.09. [AS004]
Kobylisy B - Loko Cheb
22 : 24
6 branek
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Zlín B - Olomouc B
38 : 26
video
online
SVŠ Plzeň A - Poruba B
20 : 14
video
online
HC Plzeň - Kunovice
32 : 15
video
online
Slavia B - Kobylisy
19 : 17
video
online
Most B - Bohunice
28 : 21
video
online
S.Vršovice - Otrokovice
24 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Slavia B
22
17
2
3
585 : 485
36
2
Otrokovice
22
17
1
4
642 : 495
35
3
Kobylisy
22
17
1
4
566 : 435
35
4
Zlín B
22
15
0
7
632 : 553
30
5
HC Plzeň
22
11
1
10
551 : 521
23
6
S.Vršovice
22
11
0
11
536 : 514
22
7
Olomouc B
22
11
0
11
593 : 565
22
8
Poruba B
22
9
0
13
480 : 579
18
9
Most B
22
7
1
14
519 : 595
15
10
Kunovice
22
7
1
14
452 : 495
15
11
Bohunice
22
3
1
18
458 : 608
7
12
SVŠ Plzeň A
22
3
0
19
416 : 585
6
Tabulka střelců
Júlia Dolečková
TJ Jiskra Otrokovice
149
Pavla Nevařilová
TJ Jiskra Otrokovice
129
Kamila Kratochvílová
SHK Kunovice
125
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zdeňka Kosová
DHK Zora Olomouc B
48
Kamila Kratochvílová
SHK Kunovice
44
Barbora Havlíčková
Sokol Vršovice
36
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Radka Fröhlichová
Sokol Vršovice
44
Júlia Dolečková
TJ Jiskra Otrokovice
34
Marcela Šplechtová
DHK Baník Most B
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.