Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Rozpis soutěže
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Jan Bělka
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1977
Typ licence
Licence A
Platnost licence
26.2.2018
Koučovaná utkání
W.H.I.L.
18.5. 12:00
AP186
Písek - Olomouc
21 : 23
17.5. 17:00
AP185
Písek - Olomouc
28 : 28
11.5. 10:30
AP184
Olomouc - Písek
27 : 20
10.5. 17:30
AP183
Olomouc - Písek
37 : 25
3.5. 18:00
AP147
J.Hradec - Olomouc
23 : 32
27.4. 10:30
AP144
Olomouc - J.Hradec
29 : 10
26.4. 17:30
AP143
Olomouc - J.Hradec
22 : 17
12.4. 18:00
AP131
Zlín - Olomouc
29 : 15
5.4. 18:00
AP122
Olomouc - Šaľa
25 : 29
16.3. 17:00
AP120
Slavia - Olomouc
34 : 18
8.3. 17:30
AP109
Olomouc - Most
26 : 39
1.3. 17:30
AP108
Olomouc - Veselí n.M.
27 : 19
22.2. 18:00
AP098
J.Hradec - Olomouc
16 : 36
15.2. 17:30
AP095
Olomouc - Poruba
23 : 21
7.2. 18:00
AP087
Partizánske - Olomouc
22 : 18
1.2. 17:30
AP082
Olomouc - ŠKP Piccard Senec
41 : 18
26.1. 17:30
AP076
Michalovce - Olomouc
41 : 18
18.1. 17:30
AP069
Olomouc - Písek
31 : 22
11.1. 17:30
AP065
Olomouc - Zlín
25 : 20
3.1. 18:00
AP056
Šaľa - Olomouc
24 : 14
16.11. 17:30
AP054
Olomouc - Slavia
25 : 39
3.11. 18:00
AP042
Veselí n.M. - Olomouc
25 : 23
12.10. 17:30
AP032
Olomouc - J.Hradec
29 : 13
5.10. 18:00
AP029
Poruba - Olomouc
29 : 21
28.9. 17:30
AP021
Olomouc - Partizánske
24 : 28
15.9. 18:00
AP016
ŠKP Piccard Senec - Olomouc
18 : 30
7.9. 17:30
AP010
Olomouc - Michalovce
24 : 29
31.8. 15:00
AP003
Písek - Olomouc
16 : 34
Český pohár žen
19.11. 19:00
APR030
Olomouc - Poruba
22 : 26
16.10. 18:30
APR026
Písek - Olomouc
23 : 24
Další
Předchozí kola
Podzim 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
S.Vršovice - Slavia
18 : 28
video
online
DHC Plzeň - Loko Č.Budějovice
35 : 15
video
online
DHK Baník Most - SVŠ Plzeň
16 : 43
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SVŠ Plzeň
10
10
0
0
367 : 191
20
2
DHK Baník Most
10
6
1
3
213 : 224
13
3
Slavia
10
6
1
3
254 : 210
13
4
DHC Plzeň
10
5
0
5
197 : 216
10
5
S.Vršovice
10
2
0
8
216 : 276
4
6
Loko Č.Budějovice
10
0
0
10
200 : 330
0
Tabulka střelců
Veronika Galušková
DHC SVŠ Plzeň
85
Veronika Mudrová
DHC SVŠ Plzeň
76
Linda Galušková
DHC SVŠ Plzeň
61
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Šimečková
Sokol Vršovice
28
Karolína Gajarská
DHK Baník Most
15
Tereza Bušauerová
DHC Plzeň
14
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Karolína Hynešová
DHK Baník Most
18
Tereza Chasáková
Loko České Budějovice
16
Dominika Šindelářová
DHC Slavia Praha
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.