Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Rozpis soutěže
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Jan Bělka
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1977
Typ licence
Licence A
Platnost licence
26.2.2018
Koučovaná utkání
W.H.I.L.
18.5. 12:00
AP186
Písek - Olomouc
21 : 23
17.5. 17:00
AP185
Písek - Olomouc
28 : 28
11.5. 10:30
AP184
Olomouc - Písek
27 : 20
10.5. 17:30
AP183
Olomouc - Písek
37 : 25
3.5. 18:00
AP147
J.Hradec - Olomouc
23 : 32
27.4. 10:30
AP144
Olomouc - J.Hradec
29 : 10
26.4. 17:30
AP143
Olomouc - J.Hradec
22 : 17
12.4. 18:00
AP131
Zlín - Olomouc
29 : 15
5.4. 18:00
AP122
Olomouc - Šaľa
25 : 29
16.3. 17:00
AP120
Slavia - Olomouc
34 : 18
8.3. 17:30
AP109
Olomouc - Most
26 : 39
1.3. 17:30
AP108
Olomouc - Veselí n.M.
27 : 19
22.2. 18:00
AP098
J.Hradec - Olomouc
16 : 36
15.2. 17:30
AP095
Olomouc - Poruba
23 : 21
7.2. 18:00
AP087
Partizánske - Olomouc
22 : 18
1.2. 17:30
AP082
Olomouc - ŠKP Piccard Senec
41 : 18
26.1. 17:30
AP076
Michalovce - Olomouc
41 : 18
18.1. 17:30
AP069
Olomouc - Písek
31 : 22
11.1. 17:30
AP065
Olomouc - Zlín
25 : 20
3.1. 18:00
AP056
Šaľa - Olomouc
24 : 14
16.11. 17:30
AP054
Olomouc - Slavia
25 : 39
3.11. 18:00
AP042
Veselí n.M. - Olomouc
25 : 23
12.10. 17:30
AP032
Olomouc - J.Hradec
29 : 13
5.10. 18:00
AP029
Poruba - Olomouc
29 : 21
28.9. 17:30
AP021
Olomouc - Partizánske
24 : 28
15.9. 18:00
AP016
ŠKP Piccard Senec - Olomouc
18 : 30
7.9. 17:30
AP010
Olomouc - Michalovce
24 : 29
31.8. 15:00
AP003
Písek - Olomouc
16 : 34
Český pohár žen
19.11. 19:00
APR030
Olomouc - Poruba
22 : 26
16.10. 18:30
APR026
Písek - Olomouc
23 : 24
Další
Předchozí kola
Podzim 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
S.Vršovice - Slavia
16 : 36
video
online
Strakonice - SVŠ Plzeň
14 : 46
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SVŠ Plzeň
8
8
0
0
279 : 149
16
2
Slavia
8
6
0
2
262 : 171
12
3
S.Vršovice
8
3
0
5
176 : 259
6
4
Strakonice
8
2
0
6
187 : 258
4
5
Č.Budějovice
8
1
0
7
195 : 262
2
Tabulka střelců
Eliška Kroutlová
Loko České Budějovice
61
Dominika Moravcová
Sokol Vršovice
53
Pavlína Novotná
DHC Slavia Praha
51
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dominika Moravcová
Sokol Vršovice
15
Pavlína Novotná
DHC Slavia Praha
10
Kristýna Kubišová
DHC Slavia Praha
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Aneta Zelinková
ČZ HBC Strakonice 1921
24
Petra Chalušová
ČZ HBC Strakonice 1921
20
Johana Rejmontová
Sokol Vršovice
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.