Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
W.H.I.L. 2013/4014
Play-off ČR 1-4
Play-off ČR 5-8
Play-off SR 1-4
Play-off ČR 1-2
Play-off ČR 3-4
Play-off SR 1-2
Play off SR 3-4
Play-off ČR 5-6
Play-Off ČR 7-8
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Jan Bělka
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1977
Typ licence
Licence A
Platnost licence
26.2.2018
Koučovaná utkání
W.H.I.L.
18.5. 12:00
AP186
Písek - Olomouc
21 : 23
17.5. 17:00
AP185
Písek - Olomouc
28 : 28
11.5. 10:30
AP184
Olomouc - Písek
27 : 20
10.5. 17:30
AP183
Olomouc - Písek
37 : 25
3.5. 18:00
AP147
J.Hradec - Olomouc
23 : 32
27.4. 10:30
AP144
Olomouc - J.Hradec
29 : 10
26.4. 17:30
AP143
Olomouc - J.Hradec
22 : 17
12.4. 18:00
AP131
Zlín - Olomouc
29 : 15
5.4. 18:00
AP122
Olomouc - Šaľa
25 : 29
16.3. 17:00
AP120
Slavia - Olomouc
34 : 18
8.3. 17:30
AP109
Olomouc - Most
26 : 39
1.3. 17:30
AP108
Olomouc - Veselí n.M.
27 : 19
22.2. 18:00
AP098
J.Hradec - Olomouc
16 : 36
15.2. 17:30
AP095
Olomouc - Poruba
23 : 21
7.2. 18:00
AP087
Partizánske - Olomouc
22 : 18
1.2. 17:30
AP082
Olomouc - ŠKP Piccard Senec
41 : 18
26.1. 17:30
AP076
Michalovce - Olomouc
41 : 18
18.1. 17:30
AP069
Olomouc - Písek
31 : 22
11.1. 17:30
AP065
Olomouc - Zlín
25 : 20
3.1. 18:00
AP056
Šaľa - Olomouc
24 : 14
16.11. 17:30
AP054
Olomouc - Slavia
25 : 39
3.11. 18:00
AP042
Veselí n.M. - Olomouc
25 : 23
12.10. 17:30
AP032
Olomouc - J.Hradec
29 : 13
5.10. 18:00
AP029
Poruba - Olomouc
29 : 21
28.9. 17:30
AP021
Olomouc - Partizánske
24 : 28
15.9. 18:00
AP016
ŠKP Piccard Senec - Olomouc
18 : 30
7.9. 17:30
AP010
Olomouc - Michalovce
24 : 29
31.8. 15:00
AP003
Písek - Olomouc
16 : 34
Český pohár žen
19.11. 19:00
APR030
Olomouc - Poruba
22 : 26
16.10. 18:30
APR026
Písek - Olomouc
23 : 24
Další
Předchozí kola
Play-off ČR 7-8 - výsledky
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
31 : 18
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
23 : 20
video
online
J.Hradec - Veselí n.M.
15 : 20
video
online
J.Hradec - Veselí n.M.
18.5. 15:00
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
24.5. 18:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Veselí n.M.
3
3
0
0
74 : 53
6
2
J.Hradec
3
0
0
3
53 : 74
0
Tabulka střelců
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
234
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
198
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
193
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
66
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
60
Romana Chrenková
HC Britterm Veselí n.M.
55
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
46
Zuzana Kohoutová
Házená Jindřichův Hradec
46
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
44
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.