Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Rozpis soutěže
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Bohumil Vild
Mateřský klub
SK Praha 4
Rok narození
1956
Typ licence
Licence C
Platnost licence
4.5.2016
Koučovaná utkání
2.liga žen Č
23.11. 11:15
AS054
Strakonice - Astra
26 : 17
10.11. 14:00
AS041
Slavoj Tachov - Astra
17 : 16
20.10. 17:30
AS028
Č.Budějovice - Astra
25 : 17
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
13.11. 17:45
AUB022
Astra Praha - Kobylisy
18 : 34
9.11. 11:00
AUB019
HC Plzeň - Astra Praha
20 : 20
3.11. 17:30
AUB016
Astra Praha - Písek
13 : 30
19.10. 15:00
AUB013
Házená J.Hradec - Astra Praha
22 : 14
5.10. 17:30
AUB007
Kobylisy - Astra Praha
38 : 15
29.9. 17:30
AUB004
Astra Praha - HC Plzeň
10 : 25
2.liga starších dorostenek Č
18.5. 17:00
AVA053
Astra Praha - Házená J.Hradec
18 : 23
10.5. 16:40
AVA049
HC Plzeň - Astra Praha
28 : 16
4.5. 11:00
AVA045
Astra Praha - Č.Budějovice
21 : 30
5.4. 13:00
AVA033
S.Vršovice - Astra Praha
24 : 23
23.3. 16:00
AVA029
Astra Praha - Strakonice
12 : 18
15.3. 17:00
AVA025
Házená J.Hradec - Astra Praha
29 : 16
8.3. 15:00
AVA021
Astra Praha - HC Plzeň
17 : 15
2.3. 12:00
AVA017
Č.Budějovice - Astra Praha
21 : 17
8.2. 13:00
AVA005
Astra Praha - S.Vršovice
16 : 19
1.2. 17:00
AVA001
Strakonice - Astra Praha
20 : 14
Přebor Prahy mužů
1.11. 20:45
BA039
S.Vršovice B - Praha 4 "B"
13 : 26
Předchozí kola
Podzim 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
HK Hodonín - TJ Sokol Velké Meziříčí
18 : 32
video
online
H.Brod - DHK Pardubice
31 : 34
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Olomouc
8
8
0
0
302 : 167
16
2
DHK Pardubice
8
6
0
2
207 : 217
12
3
TJ Sokol Velké Meziříčí
8
4
0
4
226 : 236
8
4
H.Brod
8
1
1
6
221 : 249
3
5
HK Hodonín
8
0
1
7
177 : 264
1
Tabulka střelců
Iva Závišková
TJ Sokol Velké Meziříčí
65
Karolína Brožová
Jiskra Havlíčkův Brod
56
Renata Škrdlová
TJ Sokol Velké Meziříčí
53
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Iva Závišková
TJ Sokol Velké Meziříčí
15
Renata Škrdlová
TJ Sokol Velké Meziříčí
13
Markéta Kutíková
DHK Pardubice
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Kristiána Přikrylová
HK Hodonín
12
Jitka Brožová
Jiskra Havlíčkův Brod
12
Michaela Palátová
DHK Zora Olomouc
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.