Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Rozpis soutěže
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Zuzana Coufalová
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1975
Typ licence
Licence B
Platnost licence
17.1.2017
Koučovaná utkání
1.liga žen
1.5. 11:00
AR131
Zlín B - Olomouc B
38 : 26
27.4. 14:30
AR122
Olomouc B - S.Vršovice
30 : 29
12.4. 15:30
AR120
Otrokovice - Olomouc B
35 : 28
6.4. 14:30
AR109
Olomouc B - Most B
36 : 23
23.3. 12:30
AR108
Olomouc B - Kunovice
27 : 18
16.3. 15:00
AR098
Slavia B - Olomouc B
33 : 26
9.3. 12:30
AR095
Olomouc B - Poruba B
37 : 22
1.3. 15:00
AR087
Bohunice - Olomouc B
20 : 28
23.2. 14:30
AR082
Olomouc B - SVŠ Plzeň A
24 : 17
15.2. 14:00
AR076
Kobylisy - Olomouc B
20 : 19
9.2. 12:30
AR069
Olomouc B - HC Plzeň
28 : 22
8.12. 14:30
AR065
Olomouc B - Zlín B
31 : 28
24.11. 12:30
AR054
Olomouc B - Otrokovice
24 : 30
17.11. 14:30
AR043
Most B - Olomouc B
31 : 26
9.11. 15:00
AR042
Kunovice - Olomouc B
16 : 25
3.11. 12:30
AR032
Olomouc B - Slavia B
27 : 31
26.10. 14:00
AR056
S.Vršovice - Olomouc B
30 : 28
20.10. 11:00
AR029
Poruba B - Olomouc B
16 : 24
13.10. 12:30
AR021
Olomouc B - Bohunice
27 : 28
6.10. 15:00
AR016
SVŠ Plzeň A - Olomouc B
21 : 23
29.9. 12:30
AR010
Olomouc B - Kobylisy
28 : 33
Předchozí kola
jaro II - 14. kolo - výsledky
video
online
Zábřeh - Karviná
32 : 26
video
online
HK Hodonín - V. Meziříčí
30 : 20
video
online
DHK Zora Olomouc B - H.Brod
30 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
DHK Zora Olomouc B
12
10
1
1
341 : 237
21
2
HK Hodonín
12
9
0
3
322 : 259
18
3
V. Meziříčí
12
8
0
4
317 : 277
16
4
H.Brod
12
6
0
6
321 : 307
12
5
DHK Pardubice
12
3
1
8
275 : 343
7
6
Zábřeh
12
3
1
8
260 : 331
7
7
Karviná
12
1
1
10
251 : 333
3
Tabulka střelců
Eliška Koudelová
TJ Sokol Velké Meziříčí
116
Denisa Janečková
TJ Sokol Velké Meziříčí
94
Kateřina Kolísková
HK Hodonín
85
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Veronika Koniuchová
TJ Sokol Karviná
26
Edita Šmahelová
DHK Pardubice
13
Nikola Kalinová
HK Hodonín
13
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Klára Svobodová
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
20
Markéta Jaňurková
TJ Sokol Karviná
20
Barbora Voldánová
DHK Pardubice
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.