Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Rozpis soutěže
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Jan Slavík
Mateřský klub
Sokol Písek
Rok narození
1975
Typ licence
Licence A
Platnost licence
28.8.2016
Koučovaná utkání
W.H.I.L.
18.5. 12:00
AP186
Písek - Olomouc
21 : 23
17.5. 17:00
AP185
Písek - Olomouc
28 : 28
11.5. 10:30
AP184
Olomouc - Písek
27 : 20
10.5. 17:30
AP183
Olomouc - Písek
37 : 25
4.5. 16:00
AP150
Písek - Veselí n.M.
29 : 18
3.5. 17:00
AP149
Písek - Veselí n.M.
28 : 22
27.4. 17:00
AP146
Veselí n.M. - Písek
20 : 21
26.4. 17:00
AP145
Veselí n.M. - Písek
28 : 23
12.4. 18:00
AP130
Písek - Veselí n.M.
21 : 22
5.4. 18:00
AP124
Písek - J.Hradec
31 : 15
15.3. 15:00
AP117
Písek - Poruba
18 : 22
8.3. 18:00
AP113
Partizánske - Písek
28 : 24
1.3. 15:00
AP104
Písek - ŠKP Piccard Senec
39 : 18
22.2. 17:30
AP102
Michalovce - Písek
34 : 12
15.2. 18:00
AP091
Most - Písek
32 : 16
8.2. 15:00
AP090
Písek - Zlín
23 : 21
1.2. 18:00
AP080
Šaľa - Písek
35 : 19
25.1. 15:00
AP077
Písek - Slavia
25 : 29
18.1. 17:30
AP069
Olomouc - Písek
31 : 22
11.1. 18:00
AP064
Veselí n.M. - Písek
26 : 21
4.1. 18:00
AP058
J.Hradec - Písek
22 : 19
16.11. 18:00
AP051
Poruba - Písek
28 : 16
9.11. 15:00
AP047
Písek - Partizánske
22 : 31
3.11. 18:00
AP038
ŠKP Piccard Senec - Písek
25 : 24
9.10. 18:00
AP036
Písek - Michalovce
17 : 28
28.9. 17:00
AP024
Zlín - Písek
33 : 21
14.9. 15:00
AP014
Písek - Šaľa
13 : 29
8.9. 17:30
AP011
Slavia - Písek
44 : 23
31.8. 15:00
AP003
Písek - Olomouc
16 : 34
Český pohár žen
16.10. 18:30
APR026
Písek - Olomouc
23 : 24
Další
Předchozí kola
Podzim 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
Olomouc - Bohunice
40 : 19
video
online
HK Hodonín - V. Meziříčí
27 : 15
video
online
H.Brod - DHK Pardubice
34 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Olomouc
10
9
0
1
398 : 170
18
2
Bohunice
10
7
0
3
294 : 249
14
3
HK Hodonín
10
5
2
3
262 : 257
12
4
H.Brod
10
4
2
4
257 : 308
10
5
V. Meziříčí
10
3
0
7
253 : 286
6
6
DHK Pardubice
10
0
0
10
195 : 389
0
Tabulka střelců
Silvie Polášková
Tatran Bohunice
137
Magda Kašpárková
DHK Zora Olomouc
78
Jitka Brožová
Jiskra Havlíčkův Brod
73
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Závišková
TJ Sokol Velké Meziříčí
15
Silvie Polášková
Tatran Bohunice
15
Nikola Kalinová
HK Hodonín
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Miloslava Trumpešová
Tatran Bohunice
12
Kristýna Klossová
Tatran Bohunice
12
Agáta Uchytilová
TJ Sokol Velké Meziříčí
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.