Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
Rozpis soutěže
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Jan Slavík
Mateřský klub
Sokol Písek
Rok narození
1975
Typ licence
Licence A
Platnost licence
28.8.2016
Koučovaná utkání
W.H.I.L.
18.5. 12:00
AP186
Písek - Olomouc
21 : 23
17.5. 17:00
AP185
Písek - Olomouc
28 : 28
11.5. 10:30
AP184
Olomouc - Písek
27 : 20
10.5. 17:30
AP183
Olomouc - Písek
37 : 25
4.5. 16:00
AP150
Písek - Veselí n.M.
29 : 18
3.5. 17:00
AP149
Písek - Veselí n.M.
28 : 22
27.4. 17:00
AP146
Veselí n.M. - Písek
20 : 21
26.4. 17:00
AP145
Veselí n.M. - Písek
28 : 23
12.4. 18:00
AP130
Písek - Veselí n.M.
21 : 22
5.4. 18:00
AP124
Písek - J.Hradec
31 : 15
15.3. 15:00
AP117
Písek - Poruba
18 : 22
8.3. 18:00
AP113
Partizánske - Písek
28 : 24
1.3. 15:00
AP104
Písek - ŠKP Piccard Senec
39 : 18
22.2. 17:30
AP102
Michalovce - Písek
34 : 12
15.2. 18:00
AP091
Most - Písek
32 : 16
8.2. 15:00
AP090
Písek - Zlín
23 : 21
1.2. 18:00
AP080
Šaľa - Písek
35 : 19
25.1. 15:00
AP077
Písek - Slavia
25 : 29
18.1. 17:30
AP069
Olomouc - Písek
31 : 22
11.1. 18:00
AP064
Veselí n.M. - Písek
26 : 21
4.1. 18:00
AP058
J.Hradec - Písek
22 : 19
16.11. 18:00
AP051
Poruba - Písek
28 : 16
9.11. 15:00
AP047
Písek - Partizánske
22 : 31
3.11. 18:00
AP038
ŠKP Piccard Senec - Písek
25 : 24
9.10. 18:00
AP036
Písek - Michalovce
17 : 28
28.9. 17:00
AP024
Zlín - Písek
33 : 21
14.9. 15:00
AP014
Písek - Šaľa
13 : 29
8.9. 17:30
AP011
Slavia - Písek
44 : 23
31.8. 15:00
AP003
Písek - Olomouc
16 : 34
Český pohár žen
16.10. 18:30
APR026
Písek - Olomouc
23 : 24
Další
Předchozí kola
jaro II - 14. kolo - výsledky
video
online
HK Hodonín - TJ Sokol Velké Meziříčí
nezadáno
video
online
TJ Jiskra Otrokovice - Poruba
23 : 29
video
online
TJ Nový Jičín - H.Brod
15 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
H.Brod
8
6
1
1
236 : 194
13
2
TJ Sokol Velké Meziříčí
8
6
0
2
236 : 180
12
3
Poruba
8
4
0
4
231 : 169
8
4
TJ Jiskra Otrokovice
8
3
1
4
229 : 224
7
5
HK Hodonín
0
0
0
0
0 : 0
0
6
TJ Nový Jičín
8
0
0
8
108 : 273
0
Tabulka střelců
Karolína Brožová
Jiskra Havlíčkův Brod
71
Tereza Divílková
TJ Jiskra Otrokovice
50
Renata Škrdlová
TJ Sokol Velké Meziříčí
49
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Iva Závišková
TJ Sokol Velké Meziříčí
11
Michaela Sekulová
TJ Jiskra Otrokovice
10
Renata Škrdlová
TJ Sokol Velké Meziříčí
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Nikola Varmužová
Sokol Poruba
20
Marcela Bubíková
TJ Nový Jičín
18
Petra Hanzelková
TJ Nový Jičín
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.