Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
Rozpis soutěže
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Jan Slavík
Mateřský klub
Sokol Písek
Rok narození
1975
Typ licence
Licence A
Platnost licence
28.8.2016
Koučovaná utkání
W.H.I.L.
18.5. 12:00
AP186
Písek - Olomouc
21 : 23
17.5. 17:00
AP185
Písek - Olomouc
28 : 28
11.5. 10:30
AP184
Olomouc - Písek
27 : 20
10.5. 17:30
AP183
Olomouc - Písek
37 : 25
4.5. 16:00
AP150
Písek - Veselí n.M.
29 : 18
3.5. 17:00
AP149
Písek - Veselí n.M.
28 : 22
27.4. 17:00
AP146
Veselí n.M. - Písek
20 : 21
26.4. 17:00
AP145
Veselí n.M. - Písek
28 : 23
12.4. 18:00
AP130
Písek - Veselí n.M.
21 : 22
5.4. 18:00
AP124
Písek - J.Hradec
31 : 15
15.3. 15:00
AP117
Písek - Poruba
18 : 22
8.3. 18:00
AP113
Partizánske - Písek
28 : 24
1.3. 15:00
AP104
Písek - ŠKP Piccard Senec
39 : 18
22.2. 17:30
AP102
Michalovce - Písek
34 : 12
15.2. 18:00
AP091
Most - Písek
32 : 16
8.2. 15:00
AP090
Písek - Zlín
23 : 21
1.2. 18:00
AP080
Šaľa - Písek
35 : 19
25.1. 15:00
AP077
Písek - Slavia
25 : 29
18.1. 17:30
AP069
Olomouc - Písek
31 : 22
11.1. 18:00
AP064
Veselí n.M. - Písek
26 : 21
4.1. 18:00
AP058
J.Hradec - Písek
22 : 19
16.11. 18:00
AP051
Poruba - Písek
28 : 16
9.11. 15:00
AP047
Písek - Partizánske
22 : 31
3.11. 18:00
AP038
ŠKP Piccard Senec - Písek
25 : 24
9.10. 18:00
AP036
Písek - Michalovce
17 : 28
28.9. 17:00
AP024
Zlín - Písek
33 : 21
14.9. 15:00
AP014
Písek - Šaľa
13 : 29
8.9. 17:30
AP011
Slavia - Písek
44 : 23
31.8. 15:00
AP003
Písek - Olomouc
16 : 34
Český pohár žen
16.10. 18:30
APR026
Písek - Olomouc
23 : 24
Další
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Zlín B - Olomouc B
38 : 26
video
online
SVŠ Plzeň A - Poruba B
20 : 14
video
online
HC Plzeň - Kunovice
32 : 15
video
online
Slavia B - Kobylisy
19 : 17
video
online
Most B - Bohunice
28 : 21
video
online
S.Vršovice - Otrokovice
24 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Slavia B
22
17
2
3
585 : 485
36
2
Otrokovice
22
17
1
4
642 : 495
35
3
Kobylisy
22
17
1
4
566 : 435
35
4
Zlín B
22
15
0
7
632 : 553
30
5
HC Plzeň
22
11
1
10
551 : 521
23
6
S.Vršovice
22
11
0
11
536 : 514
22
7
Olomouc B
22
11
0
11
593 : 565
22
8
Poruba B
22
9
0
13
480 : 579
18
9
Most B
22
7
1
14
519 : 595
15
10
Kunovice
22
7
1
14
452 : 495
15
11
Bohunice
22
3
1
18
458 : 608
7
12
SVŠ Plzeň A
22
3
0
19
416 : 585
6
Tabulka střelců
Júlia Dolečková
TJ Jiskra Otrokovice
149
Pavla Nevařilová
TJ Jiskra Otrokovice
129
Kamila Kratochvílová
SHK Kunovice
125
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zdeňka Kosová
DHK Zora Olomouc B
48
Kamila Kratochvílová
SHK Kunovice
44
Barbora Havlíčková
Sokol Vršovice
36
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Radka Fröhlichová
Sokol Vršovice
44
Júlia Dolečková
TJ Jiskra Otrokovice
34
Marcela Šplechtová
DHK Baník Most B
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.