Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
Rozpis soutěže
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Petr Voženílek
Mateřský klub
DHK Pardubice
Rok narození
1975
Typ licence
Licence C
Platnost licence
22.8.2016
Koučovaná utkání
2.liga mladších dorostenek-M
11.5. 11:30
AWB050
DHK Pardubice - HK Hodonín
23 : 28
3.5. 13:00
AWB048
V. Meziříčí - DHK Pardubice
30 : 25
26.4. 11:30
AWB041
DHK Pardubice - DHK Zora Olomouc B
16 : 27
13.4. 12:30
AWB040
DHK Pardubice - Karviná
26 : 23
22.3. 13:30
AWB031
DHK Pardubice - Zábřeh
23 : 23
9.3. 11:00
AWB022
HK Hodonín - DHK Pardubice
36 : 20
2.3. 13:00
AWB020
DHK Pardubice - V. Meziříčí
24 : 38
23.2. 10:30
AWB013
DHK Zora Olomouc B - DHK Pardubice
37 : 14
15.2. 12:00
AWB012
Karviná - DHK Pardubice
22 : 19
8.2. 09:00
AWB006
DHK Pardubice - H.Brod
32 : 24
1.2. 11:30
AWB003
Zábřeh - DHK Pardubice
26 : 27
Liga mladších dorostenek M-sk.A
30.11. 12:00
AYA029
H.Brod - DHK Pardubice
34 : 27
23.11. 11:30
AYA026
DHK Pardubice - HK Hodonín
32 : 34
16.11. 11:00
AYA024
V. Meziříčí - DHK Pardubice
33 : 18
10.11. 14:45
AYA019
DHK Pardubice - Olomouc
16 : 49
2.11. 15:00
AYA018
DHK Pardubice - Bohunice
16 : 41
20.10. 14:45
AYA014
DHK Pardubice - H.Brod
24 : 31
12.10. 14:45
AYA011
HK Hodonín - DHK Pardubice
38 : 20
1.10. 16:30
AYA009
DHK Pardubice - V. Meziříčí
17 : 36
29.9. 16:30
AYA004
Olomouc - DHK Pardubice
53 : 8
21.9. 15:00
AYA003
Bohunice - DHK Pardubice
40 : 17
Žákovská liga starších žaček
19.1. 17:20
AZ060
DHK B Most - DHK Pardubice A
13 : 10
19.1. 16:00
AZ058
DHK Pardubice A - SKH Velká n.V.
12 : 12
19.1. 14:00
AZ055
DHK Pardubice A - Zlín "A"
7 : 30
19.1. 11:20
AZ051
Kobylisy II - DHK Pardubice A
25 : 16
19.1. 08:00
AZ046
J.Hradec - DHK Pardubice A
14 : 12
Přebor Prahy starších žákyň
17.5. 13:10
BE189
Slavia - DHK Pardubice A
23 : 13
17.5. 12:35
BE188
DHK Pardubice B - TJ Turnov
15 : 18
17.5. 11:25
BE186
DHK Pardubice A - DHK Pardubice B
19 : 15
17.5. 10:15
BE184
DHK Pardubice B - Sparta Kutná Hora
11 : 13
Další
Předchozí kola
jaro II - 14. kolo - výsledky
video
online
HK Hodonín - TJ Sokol Velké Meziříčí
nezadáno
video
online
TJ Jiskra Otrokovice - Poruba
23 : 29
video
online
TJ Nový Jičín - H.Brod
15 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
H.Brod
8
6
1
1
236 : 194
13
2
TJ Sokol Velké Meziříčí
8
6
0
2
236 : 180
12
3
Poruba
8
4
0
4
231 : 169
8
4
TJ Jiskra Otrokovice
8
3
1
4
229 : 224
7
5
HK Hodonín
0
0
0
0
0 : 0
0
6
TJ Nový Jičín
8
0
0
8
108 : 273
0
Tabulka střelců
Karolína Brožová
Jiskra Havlíčkův Brod
71
Tereza Divílková
TJ Jiskra Otrokovice
50
Renata Škrdlová
TJ Sokol Velké Meziříčí
49
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Iva Závišková
TJ Sokol Velké Meziříčí
11
Michaela Sekulová
TJ Jiskra Otrokovice
10
Renata Škrdlová
TJ Sokol Velké Meziříčí
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Nikola Varmužová
Sokol Poruba
20
Marcela Bubíková
TJ Nový Jičín
18
Petra Hanzelková
TJ Nový Jičín
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.