Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže
Skupina A
Skupina B
Skupina C
Skupina D
Skupina E
Skupina F
Skupina G
Skupina H
Skupina I
Skupina J
Skupina K
Skupina L
Skupina M
Skupina N
Skupina O
Skupina P
Skupina Q
Skupina R
Finále
Rudolf Petrikovič
Mateřský klub
HK Slovan Duslo Šaľa
Rok narození
1978
Typ licence
Licence A
Platnost licence
1.8.2017
Koučovaná utkání
W.H.I.L.
24.5. 17:30
AP177
Michalovce - Šaľa
28 : 27
18.5. 16:00
AP176
Šaľa - Michalovce
33 : 28
17.5. 18:00
AP175
Šaľa - Michalovce
30 : 21
11.5. 10:30
AP174
Michalovce - Šaľa
23 : 21
10.5. 17:30
AP173
Michalovce - Šaľa
36 : 26
4.5. 10:30
AP160
Šaľa - Partizánske
32 : 22
3.5. 18:00
AP159
Šaľa - Partizánske
28 : 17
27.4. 16:00
AP156
Partizánske - Šaľa
26 : 25
26.4. 18:00
AP155
Partizánske - Šaľa
27 : 28
12.4. 18:00
AP132
Slavia - Šaľa
31 : 27
5.4. 18:00
AP122
Olomouc - Šaľa
25 : 29
14.3. 18:00
AP119
Šaľa - Veselí n.M.
24 : 17
8.3. 18:00
AP111
J.Hradec - Šaľa
21 : 33
28.2. 18:00
AP106
Šaľa - Poruba
36 : 27
22.2. 18:00
AP100
Partizánske - Šaľa
25 : 24
15.2. 18:00
AP093
Šaľa - ŠKP Piccard Senec
43 : 19
12.2. 17:30
AP089
Michalovce - Šaľa
29 : 28
1.2. 18:00
AP080
Šaľa - Písek
35 : 19
26.1. 16:00
AP078
Zlín - Šaľa
26 : 25
18.1. 18:00
AP067
Most - Šaľa
26 : 25
9.1. 16:45
AP066
Šaľa - Slavia
28 : 26
3.1. 18:00
AP056
Šaľa - Olomouc
24 : 14
9.11. 17:00
AP045
Šaľa - J.Hradec
36 : 13
3.11. 18:00
AP040
Poruba - Šaľa
25 : 23
10.10. 16:45
AP034
Šaľa - Partizánske
35 : 30
4.10. 18:00
AP027
ŠKP Piccard Senec - Šaľa
19 : 35
26.9. 16:45
AP023
Šaľa - Michalovce
26 : 25
14.9. 15:00
AP014
Písek - Šaľa
13 : 29
7.9. 18:00
AP012
Šaľa - Zlín
33 : 22
Další
Předchozí kola
Skupina C - výsledky
video
online
Hrabůvka - Sparta Kutná Hora
14 : 9
video
online
Loko Cheb - Slavia
2 : 15
video
online
Velká Bystřice - Ivančice
8 : 15
video
online
Hrabůvka - Loko Cheb
9 : 5
video
online
Slavia - Velká Bystřice
11 : 12
video
online
Ivančice - Sparta Kutná Hora
26 : 5
video
online
Slavia - Hrabůvka
18 : 4
video
online
Loko Cheb - Velká Bystřice
5 : 12
video
online
Ivančice - Hrabůvka
19 : 4
video
online
Sparta Kutná Hora - Loko Cheb
10 : 8
video
online
Slavia - Ivančice
17 : 17
video
online
Hrabůvka - Velká Bystřice
10 : 15
video
online
Sparta Kutná Hora - Slavia
4 : 23
video
online
Loko Cheb - Ivančice
10 : 23
video
online
Velká Bystřice - Sparta Kutná Hora
15 : 5
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Ivančice
5
4
1
0
100 : 44
9
2
Velká Bystřice
5
4
0
1
62 : 46
8
3
Slavia
5
3
1
1
84 : 39
7
4
Hrabůvka
5
2
0
3
41 : 66
4
5
Sparta Kutná Hora
5
1
0
4
33 : 86
2
6
Loko Cheb
5
0
0
5
30 : 69
0
Tabulka střelců
Sára Kovářová
Sokol Písek
151
Klára Slabá
DHC Slavia Praha
141
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
140
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
32
Klára Slabá
DHC Slavia Praha
26
Bára Krejčíková
HK Ivančice
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lucie Polomíková
HC Zlín "A"
38
Eliška Kovářová
Házená J.Hradec
34
Anna Vilímová
Sokol Kobylisy II
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.