Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
Rozpis soutěže
1.kolo-ČP žen
2.kolo-ČP žen
3.kolo-ČP žen-osmifinále
4.kolo-ČP žen-čtvrtfinále
5.kolo-ČP žen-semifinále
6.kolo-ČP žen-finále
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
K. Gilbert
Mateřský klub
ŠKP Piccard Senec
Rok narození
1973
Typ licence
Licence A
Platnost licence
1.8.2017
Koučovaná utkání
W.H.I.L.
17.5. 18:00
AP180
ŠKP Piccard Senec - Partizánske
18 : 26
11.5. 15:00
AP179
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
29 : 20
10.5. 19:00
AP178
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
26 : 20
2.5. 19:15
AP157
ŠKP Piccard Senec - Michalovce
11 : 35
12.4. 18:00
AP128
ŠKP Piccard Senec - Poruba
15 : 36
5.4. 18:00
AP126
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
36 : 20
6.3. 19:00
AP114
ŠKP Piccard Senec - Michalovce
12 : 49
1.3. 15:00
AP104
Písek - ŠKP Piccard Senec
39 : 18
22.2. 13:30
AP101
ŠKP Piccard Senec - Zlín
14 : 41
15.2. 18:00
AP093
Šaľa - ŠKP Piccard Senec
43 : 19
26.1. 18:00
AP075
ŠKP Piccard Senec - Veselí n.M.
19 : 35
18.1. 18:00
AP071
J.Hradec - ŠKP Piccard Senec
34 : 30
11.1. 18:00
AP062
Poruba - ŠKP Piccard Senec
44 : 23
14.12. 14:00
AP060
ŠKP Piccard Senec - Partizánske
24 : 36
6.11. 18:30
AP049
ŠKP Piccard Senec - Most
16 : 44
3.11. 18:00
AP038
ŠKP Piccard Senec - Písek
25 : 24
4.10. 18:00
AP027
ŠKP Piccard Senec - Šaľa
19 : 35
29.9. 17:00
AP022
Slavia - ŠKP Piccard Senec
45 : 19
15.9. 18:00
AP016
ŠKP Piccard Senec - Olomouc
18 : 30
8.9. 18:00
AP009
Veselí n.M. - ŠKP Piccard Senec
31 : 13
1.9. 18:00
AP005
ŠKP Piccard Senec - J.Hradec
27 : 17
Předchozí kola
2.kolo ČP žen - výsledky
video
online
Loko Cheb - SVŠ Plzeň A
18 : 16
video
online
Střešovice - S.Vršovice
19 : 28
video
online
Ústí n.L. - HC Plzeň
15 : 36
video
online
HK Hodonín - Kunovice
18 : 40
video
online
Strakonice - Č.Budějovice
27 : 23
video
online
H.Brod - Bohunice
29 : 28
video
online
DHK Pardubice - Kobylisy
20 : 31
video
online
Karviná - Otrokovice
17 : 22
Tabulka střelců
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
41
Hana Kutlvašrová
DHC Slavia Praha
19
Eliška Jačková
DHC Slavia Praha
19
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
10
Kateřina Keclíková
DHC Slavia Praha
9
Kamila Kratochvílová
SHK Kunovice
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Vladimíra Pauříková
SHK Kunovice
10
Katarína Berová
DHK Zora Olomouc
8
Markéta Smoláková
TJ Slavoj Tachov
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.