Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
Rozpis soutěže
1.kolo-ČP žen
2.kolo-ČP žen
3.kolo-ČP žen-osmifinále
4.kolo-ČP žen-čtvrtfinále
5.kolo-ČP žen-semifinále
6.kolo-ČP žen-finále
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Tomáš Hlavatý
Mateřský klub
DHC Slavia Praha
Rok narození
1986
Typ licence
Licence A
Platnost licence
30.6.2015
Koučovaná utkání
W.H.I.L.
24.5. 12:00
AP167
Slavia - Most
24 : 27
20.5. 18:00
AP166
Most - Slavia
29 : 28
19.5. 18:00
AP165
Most - Slavia
25 : 20
13.5. 18:00
AP164
Slavia - Most
30 : 20
12.5. 18:00
AP163
Slavia - Most
26 : 26
2.5. 17:00
AP137
Zlín - Slavia
25 : 27
27.4. 17:00
AP134
Slavia - Zlín
35 : 22
26.4. 17:00
AP133
Slavia - Zlín
32 : 24
12.4. 18:00
AP132
Slavia - Šaľa
31 : 27
5.4. 18:00
AP121
Slavia - Most
33 : 24
16.3. 17:00
AP120
Slavia - Olomouc
34 : 18
5.3. 18:00
AP110
Veselí n.M. - Slavia
21 : 26
26.2. 17:30
AP107
Slavia - J.Hradec
39 : 12
16.2. 17:30
AP094
Slavia - Partizánske
34 : 25
2.2. 17:00
AP081
Slavia - Michalovce
29 : 24
25.1. 15:00
AP077
Písek - Slavia
25 : 29
19.1. 17:00
AP068
Slavia - Zlín
40 : 24
10.1. 18:00
AP088
ŠKP Piccard Senec - Slavia
16 : 40
4.1. 18:00
AP055
Most - Slavia
20 : 19
16.11. 17:30
AP054
Olomouc - Slavia
25 : 39
6.11. 17:30
AP044
Slavia - Veselí n.M.
35 : 20
2.11. 18:00
AP041
J.Hradec - Slavia
14 : 37
13.10. 17:00
AP033
Slavia - Poruba
34 : 21
5.10. 18:00
AP028
Partizánske - Slavia
30 : 28
29.9. 17:00
AP022
Slavia - ŠKP Piccard Senec
45 : 19
14.9. 17:00
AP015
Michalovce - Slavia
34 : 28
8.9. 17:30
AP011
Slavia - Písek
44 : 23
Český pohár žen
19.11. 18:00
APR031
Most - Slavia
34 : 29
16.10. 17:00
APR028
Zlín - Slavia
22 : 34
25.9. 17:30
APR018
Loko Cheb - Slavia
15 : 59
Další
Předchozí kola
3.kolo-ČP žen-osmifinále - výsledky
video
online
Otrokovice - Poruba
20 : 40
video
online
Loko Cheb - Slavia
15 : 59
video
online
Kobylisy - Veselí n.M.
25 : 35
video
online
Strakonice - J.Hradec
24 : 32
video
online
Kunovice - Olomouc
17 : 25
video
online
S.Vršovice - Písek
23 : 25
video
online
H.Brod - Zlín
14 : 37
video
online
HC Plzeň - Most
16 : 34
Tabulka střelců
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
41
Hana Kutlvašrová
DHC Slavia Praha
19
Eliška Jačková
DHC Slavia Praha
19
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
10
Kateřina Keclíková
DHC Slavia Praha
9
Kamila Kratochvílová
SHK Kunovice
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Vladimíra Pauříková
SHK Kunovice
10
Katarína Berová
DHK Zora Olomouc
8
Markéta Smoláková
TJ Slavoj Tachov
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.