Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Rozpis soutěže
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Tomáš Hlavatý
Mateřský klub
DHC Slavia Praha
Rok narození
1986
Typ licence
Licence A
Platnost licence
30.6.2015
Koučovaná utkání
W.H.I.L.
24.5. 12:00
AP167
Slavia - Most
24 : 27
20.5. 18:00
AP166
Most - Slavia
29 : 28
19.5. 18:00
AP165
Most - Slavia
25 : 20
13.5. 18:00
AP164
Slavia - Most
30 : 20
12.5. 18:00
AP163
Slavia - Most
26 : 26
2.5. 17:00
AP137
Zlín - Slavia
25 : 27
27.4. 17:00
AP134
Slavia - Zlín
35 : 22
26.4. 17:00
AP133
Slavia - Zlín
32 : 24
12.4. 18:00
AP132
Slavia - Šaľa
31 : 27
5.4. 18:00
AP121
Slavia - Most
33 : 24
16.3. 17:00
AP120
Slavia - Olomouc
34 : 18
5.3. 18:00
AP110
Veselí n.M. - Slavia
21 : 26
26.2. 17:30
AP107
Slavia - J.Hradec
39 : 12
16.2. 17:30
AP094
Slavia - Partizánske
34 : 25
2.2. 17:00
AP081
Slavia - Michalovce
29 : 24
25.1. 15:00
AP077
Písek - Slavia
25 : 29
19.1. 17:00
AP068
Slavia - Zlín
40 : 24
10.1. 18:00
AP088
ŠKP Piccard Senec - Slavia
16 : 40
4.1. 18:00
AP055
Most - Slavia
20 : 19
16.11. 17:30
AP054
Olomouc - Slavia
25 : 39
6.11. 17:30
AP044
Slavia - Veselí n.M.
35 : 20
2.11. 18:00
AP041
J.Hradec - Slavia
14 : 37
13.10. 17:00
AP033
Slavia - Poruba
34 : 21
5.10. 18:00
AP028
Partizánske - Slavia
30 : 28
29.9. 17:00
AP022
Slavia - ŠKP Piccard Senec
45 : 19
14.9. 17:00
AP015
Michalovce - Slavia
34 : 28
8.9. 17:30
AP011
Slavia - Písek
44 : 23
Český pohár žen
19.11. 18:00
APR031
Most - Slavia
34 : 29
16.10. 17:00
APR028
Zlín - Slavia
22 : 34
25.9. 17:30
APR018
Loko Cheb - Slavia
15 : 59
Další
Předchozí kola
Podzim 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
HK Hodonín - TJ Sokol Velké Meziříčí
18 : 32
video
online
H.Brod - DHK Pardubice
31 : 34
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Olomouc
8
8
0
0
302 : 167
16
2
DHK Pardubice
8
6
0
2
207 : 217
12
3
TJ Sokol Velké Meziříčí
8
4
0
4
226 : 236
8
4
H.Brod
8
1
1
6
221 : 249
3
5
HK Hodonín
8
0
1
7
177 : 264
1
Tabulka střelců
Iva Závišková
TJ Sokol Velké Meziříčí
65
Karolína Brožová
Jiskra Havlíčkův Brod
56
Renata Škrdlová
TJ Sokol Velké Meziříčí
53
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Iva Závišková
TJ Sokol Velké Meziříčí
15
Renata Škrdlová
TJ Sokol Velké Meziříčí
13
Markéta Kutíková
DHK Pardubice
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Kristiána Přikrylová
HK Hodonín
12
Jitka Brožová
Jiskra Havlíčkův Brod
12
Michaela Palátová
DHK Zora Olomouc
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.