Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
W.H.I.L. 2013/4014
Play-off ČR 1-4
Play-off ČR 5-8
Play-off SR 1-4
Play-off ČR 1-2
Play-off ČR 3-4
Play-off SR 1-2
Play off SR 3-4
Play-off ČR 5-6
Play-Off ČR 7-8
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Tomáš Hlavatý
Mateřský klub
DHC Slavia Praha
Rok narození
1986
Typ licence
Licence A
Platnost licence
30.6.2015
Koučovaná utkání
W.H.I.L.
24.5. 12:00
AP167
Slavia - Most
24 : 27
20.5. 18:00
AP166
Most - Slavia
29 : 28
19.5. 18:00
AP165
Most - Slavia
25 : 20
13.5. 18:00
AP164
Slavia - Most
30 : 20
12.5. 18:00
AP163
Slavia - Most
26 : 26
2.5. 17:00
AP137
Zlín - Slavia
25 : 27
27.4. 17:00
AP134
Slavia - Zlín
35 : 22
26.4. 17:00
AP133
Slavia - Zlín
32 : 24
12.4. 18:00
AP132
Slavia - Šaľa
31 : 27
5.4. 18:00
AP121
Slavia - Most
33 : 24
16.3. 17:00
AP120
Slavia - Olomouc
34 : 18
5.3. 18:00
AP110
Veselí n.M. - Slavia
21 : 26
26.2. 17:30
AP107
Slavia - J.Hradec
39 : 12
16.2. 17:30
AP094
Slavia - Partizánske
34 : 25
2.2. 17:00
AP081
Slavia - Michalovce
29 : 24
25.1. 15:00
AP077
Písek - Slavia
25 : 29
19.1. 17:00
AP068
Slavia - Zlín
40 : 24
10.1. 18:00
AP088
ŠKP Piccard Senec - Slavia
16 : 40
4.1. 18:00
AP055
Most - Slavia
20 : 19
16.11. 17:30
AP054
Olomouc - Slavia
25 : 39
6.11. 17:30
AP044
Slavia - Veselí n.M.
35 : 20
2.11. 18:00
AP041
J.Hradec - Slavia
14 : 37
13.10. 17:00
AP033
Slavia - Poruba
34 : 21
5.10. 18:00
AP028
Partizánske - Slavia
30 : 28
29.9. 17:00
AP022
Slavia - ŠKP Piccard Senec
45 : 19
14.9. 17:00
AP015
Michalovce - Slavia
34 : 28
8.9. 17:30
AP011
Slavia - Písek
44 : 23
Český pohár žen
19.11. 18:00
APR031
Most - Slavia
34 : 29
16.10. 17:00
APR028
Zlín - Slavia
22 : 34
25.9. 17:30
APR018
Loko Cheb - Slavia
15 : 59
Další
Předchozí kola
Play-off ČR 7-8 - výsledky
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
31 : 18
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
23 : 20
video
online
J.Hradec - Veselí n.M.
15 : 20
video
online
J.Hradec - Veselí n.M.
18.5. 15:00
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
24.5. 18:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Veselí n.M.
3
3
0
0
74 : 53
6
2
J.Hradec
3
0
0
3
53 : 74
0
Tabulka střelců
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
234
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
198
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
193
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
66
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
60
Romana Chrenková
HC Britterm Veselí n.M.
55
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
46
Zuzana Kohoutová
Házená Jindřichův Hradec
46
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
44
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.