Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
W.H.I.L. 2013/4014
Play-off ČR 1-4
Play-off ČR 5-8
Play-off SR 1-4
Play-off ČR 1-2
Play-off ČR 3-4
Play-off SR 1-2
Play off SR 3-4
Play-off ČR 5-6
Play-Off ČR 7-8
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Jakub Nemčík
Mateřský klub
HC Hlučín
Rok narození
1991
Typ licence
Licence C
Platnost licence
29.1.2017
Koučovaná utkání
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
31.5. 10:15
NC035
F.-Místek A - Ostrava
29 : 27
24.5. 10:30
NC042
Kopřivnice A - Ostrava
29 : 16
10.5. 14:00
NC058
Karviná A - Ostrava
41 : 7
10.4. 17:00
NC050
Ostrava - F.-Místek A
25 : 19
6.4. 10:20
NC048
Polanka - Ostrava
19 : 15
17.11. 10:20
NC018
Polanka - Ostrava
16 : 14
10.11. 13:00
NC027
Ostrava - Kopřivnice A
18 : 27
31.10. 17:10
NC020
Ostrava - F.-Místek A
20 : 34
19.10. 10:10
NC012
Kopřivnice A - Ostrava
35 : 25
5.10. 10:30
NC028
Karviná A - Ostrava
30 : 24
21.9. 09:50
NC005
F.-Místek A - Ostrava
25 : 16
12.9. 17:00
NC003
Ostrava - Polanka
21 : 22
nezadáno
NC057
Ostrava - Kopřivnice A
20 : 35
nezadáno
NC043
Ostrava - Karviná A
13 : 32
nezadáno
NC013
Ostrava - Karviná A
8 : 49
nezadáno
NC033
Ostrava - Polanka
19 : 17
Moravskoslezská liga mladší žáci I.třída
31.5. 09:00
NE035
F.-Místek A - Ostrava
23 : 9
24.5. 10:15
NE042
Kopřivnice - Ostrava
24 : 11
10.5. 13:00
NE058
Karviná A - Ostrava
30 : 13
10.4. 15:50
NE050
Ostrava - F.-Místek A
8 : 26
6.4. 09:00
NE048
Polanka A - Ostrava
11 : 15
17.11. 09:00
NE018
Polanka A - Ostrava
13 : 14
10.11. 11:40
NE027
Ostrava - Kopřivnice
4 : 27
31.10. 15:50
NE020
Ostrava - F.-Místek A
3 : 30
19.10. 09:00
NE012
Kopřivnice - Ostrava
27 : 10
5.10. 09:30
NE028
Karviná A - Ostrava
28 : 4
21.9. 11:00
NE005
F.-Místek A - Ostrava
38 : 6
12.9. 15:50
NE003
Ostrava - Polanka A
11 : 22
nezadáno
NE057
Ostrava - Kopřivnice
13 : 23
nezadáno
NE043
Ostrava - Karviná A
10 : 31
Další
Předchozí kola
Play-off ČR 7-8 - výsledky
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
31 : 18
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
23 : 20
video
online
J.Hradec - Veselí n.M.
15 : 20
video
online
J.Hradec - Veselí n.M.
18.5. 15:00
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
24.5. 18:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Veselí n.M.
3
3
0
0
74 : 53
6
2
J.Hradec
3
0
0
3
53 : 74
0
Tabulka střelců
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
234
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
198
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
193
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
66
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
60
Romana Chrenková
HC Britterm Veselí n.M.
55
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
46
Zuzana Kohoutová
Házená Jindřichův Hradec
46
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
44
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.