Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Rozpis soutěže
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Ján Packa
Mateřský klub
Iuventa Michalovce
Rok narození
1960
Typ licence
Licence A
Platnost licence
4.1.2016
Koučovaná utkání
W.H.I.L.
24.5. 17:30
AP177
Michalovce - Šaľa
28 : 27
18.5. 16:00
AP176
Šaľa - Michalovce
33 : 28
17.5. 18:00
AP175
Šaľa - Michalovce
30 : 21
11.5. 10:30
AP174
Michalovce - Šaľa
23 : 21
10.5. 17:30
AP173
Michalovce - Šaľa
36 : 26
2.5. 19:15
AP157
ŠKP Piccard Senec - Michalovce
11 : 35
12.4. 18:00
AP129
Michalovce - J.Hradec
40 : 15
5.4. 18:00
AP125
Poruba - Michalovce
24 : 32
15.3. 15:00
AP116
Michalovce - Partizánske
23 : 21
6.3. 19:00
AP114
ŠKP Piccard Senec - Michalovce
12 : 49
5.3. 18:00
AP103
Most - Michalovce
26 : 31
22.2. 17:30
AP102
Michalovce - Písek
34 : 12
15.2. 16:00
AP092
Zlín - Michalovce
26 : 28
12.2. 17:30
AP089
Michalovce - Šaľa
29 : 28
2.2. 17:00
AP081
Slavia - Michalovce
29 : 24
26.1. 17:30
AP076
Michalovce - Olomouc
41 : 18
18.1. 18:00
AP070
Veselí n.M. - Michalovce
24 : 34
11.1. 18:00
AP063
J.Hradec - Michalovce
18 : 39
4.1. 17:30
AP059
Michalovce - Poruba
28 : 27
22.11. 18:00
AP050
Partizánske - Michalovce
26 : 26
4.11. 17:30
AP048
Michalovce - ŠKP Piccard Senec
44 : 14
31.10. 16:45
AP037
Michalovce - Most
26 : 24
9.10. 18:00
AP036
Písek - Michalovce
17 : 28
5.10. 17:30
AP026
Michalovce - Zlín
38 : 25
26.9. 16:45
AP023
Šaľa - Michalovce
26 : 25
14.9. 17:00
AP015
Michalovce - Slavia
34 : 28
7.9. 17:30
AP010
Olomouc - Michalovce
24 : 29
31.8. 17:30
AP004
Michalovce - Veselí n.M.
36 : 25
Předchozí kola
Podzim 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
Olomouc - Bohunice
40 : 19
video
online
HK Hodonín - V. Meziříčí
27 : 15
video
online
H.Brod - DHK Pardubice
34 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Olomouc
10
9
0
1
398 : 170
18
2
Bohunice
10
7
0
3
294 : 249
14
3
HK Hodonín
10
5
2
3
262 : 257
12
4
H.Brod
10
4
2
4
257 : 308
10
5
V. Meziříčí
10
3
0
7
253 : 286
6
6
DHK Pardubice
10
0
0
10
195 : 389
0
Tabulka střelců
Silvie Polášková
Tatran Bohunice
137
Magda Kašpárková
DHK Zora Olomouc
78
Jitka Brožová
Jiskra Havlíčkův Brod
73
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Závišková
TJ Sokol Velké Meziříčí
15
Silvie Polášková
Tatran Bohunice
15
Nikola Kalinová
HK Hodonín
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Miloslava Trumpešová
Tatran Bohunice
12
Kristýna Klossová
Tatran Bohunice
12
Agáta Uchytilová
TJ Sokol Velké Meziříčí
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.