Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Rozpis soutěže
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Ján Packa
Mateřský klub
Iuventa Michalovce
Rok narození
1960
Typ licence
Licence A
Platnost licence
4.1.2016
Koučovaná utkání
W.H.I.L.
24.5. 17:30
AP177
Michalovce - Šaľa
28 : 27
18.5. 16:00
AP176
Šaľa - Michalovce
33 : 28
17.5. 18:00
AP175
Šaľa - Michalovce
30 : 21
11.5. 10:30
AP174
Michalovce - Šaľa
23 : 21
10.5. 17:30
AP173
Michalovce - Šaľa
36 : 26
2.5. 19:15
AP157
ŠKP Piccard Senec - Michalovce
11 : 35
12.4. 18:00
AP129
Michalovce - J.Hradec
40 : 15
5.4. 18:00
AP125
Poruba - Michalovce
24 : 32
15.3. 15:00
AP116
Michalovce - Partizánske
23 : 21
6.3. 19:00
AP114
ŠKP Piccard Senec - Michalovce
12 : 49
5.3. 18:00
AP103
Most - Michalovce
26 : 31
22.2. 17:30
AP102
Michalovce - Písek
34 : 12
15.2. 16:00
AP092
Zlín - Michalovce
26 : 28
12.2. 17:30
AP089
Michalovce - Šaľa
29 : 28
2.2. 17:00
AP081
Slavia - Michalovce
29 : 24
26.1. 17:30
AP076
Michalovce - Olomouc
41 : 18
18.1. 18:00
AP070
Veselí n.M. - Michalovce
24 : 34
11.1. 18:00
AP063
J.Hradec - Michalovce
18 : 39
4.1. 17:30
AP059
Michalovce - Poruba
28 : 27
22.11. 18:00
AP050
Partizánske - Michalovce
26 : 26
4.11. 17:30
AP048
Michalovce - ŠKP Piccard Senec
44 : 14
31.10. 16:45
AP037
Michalovce - Most
26 : 24
9.10. 18:00
AP036
Písek - Michalovce
17 : 28
5.10. 17:30
AP026
Michalovce - Zlín
38 : 25
26.9. 16:45
AP023
Šaľa - Michalovce
26 : 25
14.9. 17:00
AP015
Michalovce - Slavia
34 : 28
7.9. 17:30
AP010
Olomouc - Michalovce
24 : 29
31.8. 17:30
AP004
Michalovce - Veselí n.M.
36 : 25
Předchozí kola
Podzim 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
S.Vršovice - Slavia
18 : 28
video
online
DHC Plzeň - Loko Č.Budějovice
35 : 15
video
online
DHK Baník Most - SVŠ Plzeň
16 : 43
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SVŠ Plzeň
10
10
0
0
367 : 191
20
2
DHK Baník Most
10
6
1
3
213 : 224
13
3
Slavia
10
6
1
3
254 : 210
13
4
DHC Plzeň
10
5
0
5
197 : 216
10
5
S.Vršovice
10
2
0
8
216 : 276
4
6
Loko Č.Budějovice
10
0
0
10
200 : 330
0
Tabulka střelců
Veronika Galušková
DHC SVŠ Plzeň
85
Veronika Mudrová
DHC SVŠ Plzeň
76
Linda Galušková
DHC SVŠ Plzeň
61
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Šimečková
Sokol Vršovice
28
Karolína Gajarská
DHK Baník Most
15
Tereza Bušauerová
DHC Plzeň
14
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Karolína Hynešová
DHK Baník Most
18
Tereza Chasáková
Loko České Budějovice
16
Dominika Šindelářová
DHC Slavia Praha
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.