Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže
Skupina A
Skupina B
Skupina C
Skupina D
Skupina E
Skupina F
Skupina G
Skupina H
Skupina I
Skupina J
Skupina K
Skupina L
Skupina M
Skupina N
Skupina O
Skupina P
Skupina Q
Skupina R
Finále
Ján Packa
Mateřský klub
Iuventa Michalovce
Rok narození
1960
Typ licence
Licence A
Platnost licence
4.1.2016
Koučovaná utkání
W.H.I.L.
24.5. 17:30
AP177
Michalovce - Šaľa
28 : 27
18.5. 16:00
AP176
Šaľa - Michalovce
33 : 28
17.5. 18:00
AP175
Šaľa - Michalovce
30 : 21
11.5. 10:30
AP174
Michalovce - Šaľa
23 : 21
10.5. 17:30
AP173
Michalovce - Šaľa
36 : 26
2.5. 19:15
AP157
ŠKP Piccard Senec - Michalovce
11 : 35
12.4. 18:00
AP129
Michalovce - J.Hradec
40 : 15
5.4. 18:00
AP125
Poruba - Michalovce
24 : 32
15.3. 15:00
AP116
Michalovce - Partizánske
23 : 21
6.3. 19:00
AP114
ŠKP Piccard Senec - Michalovce
12 : 49
5.3. 18:00
AP103
Most - Michalovce
26 : 31
22.2. 17:30
AP102
Michalovce - Písek
34 : 12
15.2. 16:00
AP092
Zlín - Michalovce
26 : 28
12.2. 17:30
AP089
Michalovce - Šaľa
29 : 28
2.2. 17:00
AP081
Slavia - Michalovce
29 : 24
26.1. 17:30
AP076
Michalovce - Olomouc
41 : 18
18.1. 18:00
AP070
Veselí n.M. - Michalovce
24 : 34
11.1. 18:00
AP063
J.Hradec - Michalovce
18 : 39
4.1. 17:30
AP059
Michalovce - Poruba
28 : 27
22.11. 18:00
AP050
Partizánske - Michalovce
26 : 26
4.11. 17:30
AP048
Michalovce - ŠKP Piccard Senec
44 : 14
31.10. 16:45
AP037
Michalovce - Most
26 : 24
9.10. 18:00
AP036
Písek - Michalovce
17 : 28
5.10. 17:30
AP026
Michalovce - Zlín
38 : 25
26.9. 16:45
AP023
Šaľa - Michalovce
26 : 25
14.9. 17:00
AP015
Michalovce - Slavia
34 : 28
7.9. 17:30
AP010
Olomouc - Michalovce
24 : 29
31.8. 17:30
AP004
Michalovce - Veselí n.M.
36 : 25
Předchozí kola
Finále - výsledky
video
online
Ivančice - DHC Plzeň A
16 : 15
video
online
Háje - Písek
17 : 9
video
online
Slavia - Zlín "A"
13 : 15
video
online
Ivančice - Písek
21 : 13
video
online
DHC Plzeň A - Slavia
18 : 15
video
online
Zlín "A" - Háje
18 : 13
video
online
Písek - DHC Plzeň A
12 : 14
video
online
Zlín "A" - Ivančice
23 : 14
video
online
Háje - Slavia
18 : 16
video
online
Zlín "A" - DHC Plzeň A
13 : 13
video
online
Ivančice - Háje
12 : 16
video
online
Slavia - Písek
16 : 11
video
online
DHC Plzeň A - Háje
15 : 13
video
online
Písek - Zlín "A"
12 : 20
video
online
Slavia - Ivančice
13 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín "A"
5
4
1
0
89 : 65
9
2
DHC Plzeň A
5
3
1
1
75 : 69
7
3
Háje
5
3
0
2
77 : 70
6
4
Ivančice
5
3
0
2
81 : 80
6
5
Slavia
5
1
0
4
73 : 80
2
6
Písek
5
0
0
5
57 : 88
0
Tabulka střelců
Sára Kovářová
Sokol Písek
151
Klára Slabá
DHC Slavia Praha
141
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
140
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
32
Klára Slabá
DHC Slavia Praha
26
Bára Krejčíková
HK Ivančice
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lucie Polomíková
HC Zlín "A"
38
Eliška Kovářová
Házená J.Hradec
34
Anna Vilímová
Sokol Kobylisy II
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.