Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Rozpis soutěže
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Peter Olšavský
Mateřský klub
HK Slávia Partizánske
Rok narození
1965
Typ licence
Licence A
Platnost licence
1.9.2015
Koučovaná utkání
W.H.I.L.
17.5. 18:00
AP180
ŠKP Piccard Senec - Partizánske
18 : 26
11.5. 15:00
AP179
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
29 : 20
10.5. 19:00
AP178
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
26 : 20
4.5. 10:30
AP160
Šaľa - Partizánske
32 : 22
3.5. 18:00
AP159
Šaľa - Partizánske
28 : 17
27.4. 16:00
AP156
Partizánske - Šaľa
26 : 25
26.4. 18:00
AP155
Partizánske - Šaľa
27 : 28
12.4. 18:00
AP127
Most - Partizánske
32 : 24
5.4. 18:00
AP126
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
36 : 20
15.3. 15:00
AP116
Michalovce - Partizánske
23 : 21
8.3. 18:00
AP113
Partizánske - Písek
28 : 24
2.3. 16:00
AP105
Zlín - Partizánske
19 : 24
22.2. 18:00
AP100
Partizánske - Šaľa
25 : 24
16.2. 17:30
AP094
Slavia - Partizánske
34 : 25
7.2. 18:00
AP087
Partizánske - Olomouc
22 : 18
1.2. 18:00
AP083
Veselí n.M. - Partizánske
25 : 26
25.1. 18:00
AP074
Partizánske - J.Hradec
28 : 20
18.1. 18:00
AP072
Poruba - Partizánske
26 : 21
10.1. 18:00
AP061
Partizánske - Most
27 : 25
14.12. 14:00
AP060
ŠKP Piccard Senec - Partizánske
24 : 36
22.11. 18:00
AP050
Partizánske - Michalovce
26 : 26
9.11. 15:00
AP047
Písek - Partizánske
22 : 31
1.11. 18:00
AP039
Partizánske - Zlín
24 : 28
10.10. 16:45
AP034
Šaľa - Partizánske
35 : 30
5.10. 18:00
AP028
Partizánske - Slavia
30 : 28
28.9. 17:30
AP021
Olomouc - Partizánske
24 : 28
14.9. 18:00
AP017
Partizánske - Veselí n.M.
21 : 20
7.9. 18:00
AP008
J.Hradec - Partizánske
17 : 23
1.9. 18:00
AP006
Partizánske - Poruba
24 : 22
Další
Předchozí kola
jaro II - 14. kolo - výsledky
video
online
Zábřeh - Karviná
32 : 26
video
online
HK Hodonín - V. Meziříčí
30 : 20
video
online
DHK Zora Olomouc B - H.Brod
30 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
DHK Zora Olomouc B
12
10
1
1
341 : 237
21
2
HK Hodonín
12
9
0
3
322 : 259
18
3
V. Meziříčí
12
8
0
4
317 : 277
16
4
H.Brod
12
6
0
6
321 : 307
12
5
DHK Pardubice
12
3
1
8
275 : 343
7
6
Zábřeh
12
3
1
8
260 : 331
7
7
Karviná
12
1
1
10
251 : 333
3
Tabulka střelců
Eliška Koudelová
TJ Sokol Velké Meziříčí
116
Denisa Janečková
TJ Sokol Velké Meziříčí
94
Kateřina Kolísková
HK Hodonín
85
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Veronika Koniuchová
TJ Sokol Karviná
26
Edita Šmahelová
DHK Pardubice
13
Nikola Kalinová
HK Hodonín
13
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Klára Svobodová
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
20
Markéta Jaňurková
TJ Sokol Karviná
20
Barbora Voldánová
DHK Pardubice
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.