Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Rozpis soutěže
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Jaroslav Badura
Mateřský klub
TJ Sokol Karviná
Rok narození
1981
Typ licence
Licence C
Platnost licence
1.8.2015
Koučovaná utkání
2.liga mladších dorostenek-M
17.5. 09:00
AWB054
Zábřeh - Karviná
32 : 26
1.5. 12:00
AWB032
Karviná - H.Brod
23 : 31
27.4. 13:00
AWB042
Karviná - V. Meziříčí
22 : 28
13.4. 12:30
AWB040
DHK Pardubice - Karviná
26 : 23
12.4. 11:00
AWB014
V. Meziříčí - Karviná
30 : 18
6.4. 13:00
AWB033
Karviná - DHK Zora Olomouc B
18 : 18
16.3. 15:30
AWB026
Karviná - Zábřeh
21 : 28
2.3. 13:00
AWB019
Karviná - HK Hodonín
20 : 26
15.2. 12:00
AWB012
Karviná - DHK Pardubice
22 : 19
9.2. 10:30
AWB005
DHK Zora Olomouc B - Karviná
36 : 18
1.2. 10:00
AWB004
H.Brod - Karviná
29 : 20
Liga mladších dorostenek M-sk.B
17.11. 16:00
AYB024
Zábřeh - Karviná
25 : 24
9.11. 10:30
AYB019
Karviná - DHK Zora Olomouc B
20 : 24
3.11. 14:30
AYB018
Karviná - Poruba
18 : 38
27.10. 14:00
AYB029
Zlín - Karviná
46 : 20
19.10. 18:00
AYB014
Karviná - Zlín
24 : 35
5.10. 15:30
AYB009
Karviná - Zábřeh
28 : 25
29.9. 10:30
AYB004
DHK Zora Olomouc B - Karviná
24 : 14
22.9. 09:00
AYB003
Poruba - Karviná
33 : 18
Předchozí kola
Podzim 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
S.Vršovice - Slavia
18 : 28
video
online
DHC Plzeň - Loko Č.Budějovice
35 : 15
video
online
DHK Baník Most - SVŠ Plzeň
16 : 43
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SVŠ Plzeň
10
10
0
0
367 : 191
20
2
DHK Baník Most
10
6
1
3
213 : 224
13
3
Slavia
10
6
1
3
254 : 210
13
4
DHC Plzeň
10
5
0
5
197 : 216
10
5
S.Vršovice
10
2
0
8
216 : 276
4
6
Loko Č.Budějovice
10
0
0
10
200 : 330
0
Tabulka střelců
Veronika Galušková
DHC SVŠ Plzeň
85
Veronika Mudrová
DHC SVŠ Plzeň
76
Linda Galušková
DHC SVŠ Plzeň
61
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Šimečková
Sokol Vršovice
28
Karolína Gajarská
DHK Baník Most
15
Tereza Bušauerová
DHC Plzeň
14
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Karolína Hynešová
DHK Baník Most
18
Tereza Chasáková
Loko České Budějovice
16
Dominika Šindelářová
DHC Slavia Praha
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.