Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Rozpis soutěže
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Jaroslav Badura
Mateřský klub
TJ Sokol Karviná
Rok narození
1981
Typ licence
Licence C
Platnost licence
1.8.2015
Koučovaná utkání
2.liga mladších dorostenek-M
17.5. 09:00
AWB054
Zábřeh - Karviná
32 : 26
1.5. 12:00
AWB032
Karviná - H.Brod
23 : 31
27.4. 13:00
AWB042
Karviná - V. Meziříčí
22 : 28
13.4. 12:30
AWB040
DHK Pardubice - Karviná
26 : 23
12.4. 11:00
AWB014
V. Meziříčí - Karviná
30 : 18
6.4. 13:00
AWB033
Karviná - DHK Zora Olomouc B
18 : 18
16.3. 15:30
AWB026
Karviná - Zábřeh
21 : 28
2.3. 13:00
AWB019
Karviná - HK Hodonín
20 : 26
15.2. 12:00
AWB012
Karviná - DHK Pardubice
22 : 19
9.2. 10:30
AWB005
DHK Zora Olomouc B - Karviná
36 : 18
1.2. 10:00
AWB004
H.Brod - Karviná
29 : 20
Liga mladších dorostenek M-sk.B
17.11. 16:00
AYB024
Zábřeh - Karviná
25 : 24
9.11. 10:30
AYB019
Karviná - DHK Zora Olomouc B
20 : 24
3.11. 14:30
AYB018
Karviná - Poruba
18 : 38
27.10. 14:00
AYB029
Zlín - Karviná
46 : 20
19.10. 18:00
AYB014
Karviná - Zlín
24 : 35
5.10. 15:30
AYB009
Karviná - Zábřeh
28 : 25
29.9. 10:30
AYB004
DHK Zora Olomouc B - Karviná
24 : 14
22.9. 09:00
AYB003
Poruba - Karviná
33 : 18
Předchozí kola
jaro II - 14. kolo - výsledky
video
online
Zábřeh - Karviná
32 : 26
video
online
HK Hodonín - V. Meziříčí
30 : 20
video
online
DHK Zora Olomouc B - H.Brod
30 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
DHK Zora Olomouc B
12
10
1
1
341 : 237
21
2
HK Hodonín
12
9
0
3
322 : 259
18
3
V. Meziříčí
12
8
0
4
317 : 277
16
4
H.Brod
12
6
0
6
321 : 307
12
5
DHK Pardubice
12
3
1
8
275 : 343
7
6
Zábřeh
12
3
1
8
260 : 331
7
7
Karviná
12
1
1
10
251 : 333
3
Tabulka střelců
Eliška Koudelová
TJ Sokol Velké Meziříčí
116
Denisa Janečková
TJ Sokol Velké Meziříčí
94
Kateřina Kolísková
HK Hodonín
85
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Veronika Koniuchová
TJ Sokol Karviná
26
Edita Šmahelová
DHK Pardubice
13
Nikola Kalinová
HK Hodonín
13
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Klára Svobodová
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
20
Markéta Jaňurková
TJ Sokol Karviná
20
Barbora Voldánová
DHK Pardubice
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.