Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
Rozpis soutěže
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Jaroslav Badura
Mateřský klub
TJ Sokol Karviná
Rok narození
1981
Typ licence
Licence C
Platnost licence
1.8.2015
Koučovaná utkání
2.liga mladších dorostenek-M
17.5. 09:00
AWB054
Zábřeh - Karviná
32 : 26
1.5. 12:00
AWB032
Karviná - H.Brod
23 : 31
27.4. 13:00
AWB042
Karviná - V. Meziříčí
22 : 28
13.4. 12:30
AWB040
DHK Pardubice - Karviná
26 : 23
12.4. 11:00
AWB014
V. Meziříčí - Karviná
30 : 18
6.4. 13:00
AWB033
Karviná - DHK Zora Olomouc B
18 : 18
16.3. 15:30
AWB026
Karviná - Zábřeh
21 : 28
2.3. 13:00
AWB019
Karviná - HK Hodonín
20 : 26
15.2. 12:00
AWB012
Karviná - DHK Pardubice
22 : 19
9.2. 10:30
AWB005
DHK Zora Olomouc B - Karviná
36 : 18
1.2. 10:00
AWB004
H.Brod - Karviná
29 : 20
Liga mladších dorostenek M-sk.B
17.11. 16:00
AYB024
Zábřeh - Karviná
25 : 24
9.11. 10:30
AYB019
Karviná - DHK Zora Olomouc B
20 : 24
3.11. 14:30
AYB018
Karviná - Poruba
18 : 38
27.10. 14:00
AYB029
Zlín - Karviná
46 : 20
19.10. 18:00
AYB014
Karviná - Zlín
24 : 35
5.10. 15:30
AYB009
Karviná - Zábřeh
28 : 25
29.9. 10:30
AYB004
DHK Zora Olomouc B - Karviná
24 : 14
22.9. 09:00
AYB003
Poruba - Karviná
33 : 18
Předchozí kola
jaro II - 14. kolo - výsledky
video
online
Kobylisy - TJ Slavoj Tachov
31 : 25
video
online
DHC Plzeň - J.Hradec
25 : 21
video
online
Loko Č.Budějovice - S.Vršovice
28 : 26
video
online
Slavia - HC Plzeň
33 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Slavia
14
12
0
2
379 : 295
24
2
DHC Plzeň
14
10
0
4
322 : 287
20
3
J.Hradec
14
10
0
4
402 : 310
20
4
HC Plzeň
14
7
0
7
356 : 333
14
5
TJ Slavoj Tachov
14
6
1
7
353 : 369
13
6
Kobylisy
14
5
2
7
396 : 406
12
7
Loko Č.Budějovice
14
2
1
11
296 : 411
5
8
S.Vršovice
14
2
0
12
310 : 403
4
Tabulka střelců
Michaela Buchlovská
TJ Slavoj Tachov
148
Barbora Buchnerová
HC Plzeň
106
Alžběta Hynková
Sokol Vršovice
88
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Buchlovská
TJ Slavoj Tachov
41
Kristýna Hanzalová
Házená J.Hradec
27
Barbora Buchnerová
HC Plzeň
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Aneta Hurková
DHC Slavia Praha
30
Kristýna Vacková
DHC Slavia Praha
26
Aneta Novotná
Sokol II Kobylisy
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.