Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
Rozpis soutěže
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Jaroslav Badura
Mateřský klub
TJ Sokol Karviná
Rok narození
1981
Typ licence
Licence C
Platnost licence
1.8.2015
Koučovaná utkání
2.liga mladších dorostenek-M
17.5. 09:00
AWB054
Zábřeh - Karviná
32 : 26
1.5. 12:00
AWB032
Karviná - H.Brod
23 : 31
27.4. 13:00
AWB042
Karviná - V. Meziříčí
22 : 28
13.4. 12:30
AWB040
DHK Pardubice - Karviná
26 : 23
12.4. 11:00
AWB014
V. Meziříčí - Karviná
30 : 18
6.4. 13:00
AWB033
Karviná - DHK Zora Olomouc B
18 : 18
16.3. 15:30
AWB026
Karviná - Zábřeh
21 : 28
2.3. 13:00
AWB019
Karviná - HK Hodonín
20 : 26
15.2. 12:00
AWB012
Karviná - DHK Pardubice
22 : 19
9.2. 10:30
AWB005
DHK Zora Olomouc B - Karviná
36 : 18
1.2. 10:00
AWB004
H.Brod - Karviná
29 : 20
Liga mladších dorostenek M-sk.B
17.11. 16:00
AYB024
Zábřeh - Karviná
25 : 24
9.11. 10:30
AYB019
Karviná - DHK Zora Olomouc B
20 : 24
3.11. 14:30
AYB018
Karviná - Poruba
18 : 38
27.10. 14:00
AYB029
Zlín - Karviná
46 : 20
19.10. 18:00
AYB014
Karviná - Zlín
24 : 35
5.10. 15:30
AYB009
Karviná - Zábřeh
28 : 25
29.9. 10:30
AYB004
DHK Zora Olomouc B - Karviná
24 : 14
22.9. 09:00
AYB003
Poruba - Karviná
33 : 18
Předchozí kola
Podzim 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
TJ Jiskra Otrokovice - Poruba
23 : 22
video
online
Zlín - TJ Nový Jičín
45 : 9
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HK Veselí n.M.
8
7
0
1
252 : 148
14
2
Zlín
8
7
0
1
241 : 147
14
3
Poruba
8
3
0
5
205 : 175
6
4
TJ Jiskra Otrokovice
8
3
0
5
203 : 213
4
5
TJ Nový Jičín
8
0
0
8
89 : 307
-2
Tabulka střelců
Tereza Vysloužilová
TJ Jiskra Otrokovice
55
Adriana Kožuchová
HK Veselí n.M.
51
Tereza Divílková
TJ Jiskra Otrokovice
41
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tereza Vysloužilová
TJ Jiskra Otrokovice
21
Dagmar Lukšíková
HK Veselí n.M.
10
Eva Zálesná
Sokol Poruba
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Mária Ritzová
Sokol Poruba
16
Tereza Vysloužilová
TJ Jiskra Otrokovice
14
Kateřina Kotešovcová
TJ Nový Jičín
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.