Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
W.H.I.L. 2013/4014
Play-off ČR 1-4
Play-off ČR 5-8
Play-off SR 1-4
Play-off ČR 1-2
Play-off ČR 3-4
Play-off SR 1-2
Play off SR 3-4
Play-off ČR 5-6
Play-Off ČR 7-8
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Vendula Scheichlová
Mateřský klub
TJ Loko České Budějovice
Rok narození
1973
Typ licence
Licence C
Platnost licence
17.8.2014
Koučovaná utkání
2.liga mladších dorostenek-Č
18.5. 14:00
AWA054
Loko Č.Budějovice - S.Vršovice
28 : 26
10.5. 12:30
AWA052
J.Hradec - Loko Č.Budějovice
33 : 17
3.5. 10:30
AWA045
DHC Plzeň - Loko Č.Budějovice
22 : 11
27.4. 16:00
AWA044
Loko Č.Budějovice - Kobylisy
30 : 27
13.4. 15:00
AWA038
Slavia - Loko Č.Budějovice
36 : 17
12.4. 17:00
AWA016
Kobylisy - Loko Č.Budějovice
26 : 26
6.4. 15:00
AWA035
Loko Č.Budějovice - HC Plzeň
27 : 39
15.3. 16:15
AWA026
S.Vršovice - Loko Č.Budějovice
25 : 22
28.2. 17:00
AWA017
Loko Č.Budějovice - DHC Plzeň
17 : 21
16.2. 17:30
AWA010
Loko Č.Budějovice - Slavia
18 : 31
8.2. 13:30
AWA007
HC Plzeň - Loko Č.Budějovice
24 : 18
2.2. 15:30
AWA003
Loko Č.Budějovice - TJ Slavoj Tachov
25 : 40
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
24.11. 17:00
AXA026
Loko Č.Budějovice - S.Vršovice
26 : 27
17.11. 15:00
AXA024
Slavia - Loko Č.Budějovice
41 : 24
26.10. 15:00
AXA029
DHC Plzeň - Loko Č.Budějovice
35 : 15
20.10. 15:00
AXA014
Loko Č.Budějovice - DHC Plzeň
25 : 30
28.9. 14:30
AXA004
DHK Baník Most - Loko Č.Budějovice
33 : 14
21.9. 11:15
AXA003
SVŠ Plzeň - Loko Č.Budějovice
40 : 20
15.9. 13:00
AXA009
Loko Č.Budějovice - Slavia
17 : 32
Předchozí kola
Play-off ČR 7-8 - výsledky
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
31 : 18
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
23 : 20
video
online
J.Hradec - Veselí n.M.
15 : 20
video
online
J.Hradec - Veselí n.M.
18.5. 15:00
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
24.5. 18:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Veselí n.M.
3
3
0
0
74 : 53
6
2
J.Hradec
3
0
0
3
53 : 74
0
Tabulka střelců
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
234
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
198
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
193
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
66
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
60
Romana Chrenková
HC Britterm Veselí n.M.
55
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
46
Zuzana Kohoutová
Házená Jindřichův Hradec
46
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
44
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.