Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
Rozpis soutěže
1.kolo-ČP žen
2.kolo-ČP žen
3.kolo-ČP žen-osmifinále
4.kolo-ČP žen-čtvrtfinále
5.kolo-ČP žen-semifinále
6.kolo-ČP žen-finále
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Jozef Hanták
Mateřský klub
HC Britterm Veselí n.M.
Rok narození
1961
Typ licence
Licence A
Platnost licence
30.6.2014
Koučovaná utkání
W.H.I.L.
17.5. 18:00
AP190
J.Hradec - Veselí n.M.
15 : 20
11.5. 17:00
AP189
Veselí n.M. - J.Hradec
23 : 20
10.5. 18:00
AP188
Veselí n.M. - J.Hradec
31 : 18
3.5. 17:00
AP149
Písek - Veselí n.M.
28 : 22
27.4. 17:00
AP146
Veselí n.M. - Písek
20 : 21
26.4. 17:00
AP145
Veselí n.M. - Písek
28 : 23
12.4. 18:00
AP130
Písek - Veselí n.M.
21 : 22
5.4. 18:00
AP123
Veselí n.M. - Zlín
19 : 21
14.3. 18:00
AP119
Šaľa - Veselí n.M.
24 : 17
5.3. 18:00
AP110
Veselí n.M. - Slavia
21 : 26
1.3. 17:30
AP108
Olomouc - Veselí n.M.
27 : 19
22.2. 16:00
AP097
Veselí n.M. - Most
19 : 29
16.2. 18:00
AP096
Veselí n.M. - J.Hradec
37 : 15
1.2. 18:00
AP083
Veselí n.M. - Partizánske
25 : 26
26.1. 18:00
AP075
ŠKP Piccard Senec - Veselí n.M.
19 : 35
22.1. 18:00
AP086
Poruba - Veselí n.M.
29 : 19
18.1. 18:00
AP070
Veselí n.M. - Michalovce
24 : 34
Předchozí kola
5.kolo-ČP žen-semifinále - výsledky
video
online
Most - Slavia
34 : 29
video
online
Olomouc - Poruba
22 : 26
Tabulka střelců
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
41
Hana Kutlvašrová
DHC Slavia Praha
19
Eliška Jačková
DHC Slavia Praha
19
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
10
Kateřina Keclíková
DHC Slavia Praha
9
Kamila Kratochvílová
SHK Kunovice
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Vladimíra Pauříková
SHK Kunovice
10
Katarína Berová
DHK Zora Olomouc
8
Markéta Smoláková
TJ Slavoj Tachov
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.