Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže
Skupina A
Skupina B
Skupina C
Skupina D
Skupina E
Skupina F
Skupina G
Skupina H
Skupina I
Skupina J
Skupina K
Skupina L
Skupina M
Skupina N
Skupina O
Skupina P
Skupina Q
Skupina R
Finále
Emilie Částková
Mateřský klub
TJ Sokol Kobylisy II.
Rok narození
1952
Typ licence
Licence A
Platnost licence
30.4.2018
Koučovaná utkání
Žákovská liga starších žaček
3.5. 13:50
AZ179
Písek - Kobylisy II
24 : 28
3.5. 11:25
AZ177
Kobylisy II - Slavia
13 : 16
3.5. 09:55
AZ176
Kobylisy II - Ivančice
13 : 15
13.4. 15:10
AZ173
Kobylisy II - J.Hradec
19 : 14
13.4. 13:30
AZ171
Zlín "A" - Kobylisy II
21 : 14
13.4. 11:40
AZ169
Kobylisy II - Ivančice
16 : 26
13.4. 08:55
AZ166
DHC Plzeň A - Kobylisy II
23 : 12
23.3. 16:00
AZ137
Poruba - Kobylisy II
16 : 28
23.3. 14:40
AZ135
Kobylisy II - DHC Plzeň A
15 : 18
23.3. 12:00
AZ131
Kobylisy II - SKH Velká n.V.
18 : 18
23.3. 10:40
AZ129
Kobylisy II - Písek
16 : 18
23.3. 08:40
AZ126
Háje - Kobylisy II
16 : 10
1.3. 15:00
AZ112
Ivančice - Kobylisy II
25 : 19
1.3. 12:30
AZ110
Kobylisy II - J.Hradec
20 : 14
1.3. 10:00
AZ108
Hrabůvka - Kobylisy II
9 : 27
9.2. 16:45
AZ080
Velká Bystřice - Kobylisy II
7 : 17
9.2. 14:15
AZ077
Kobylisy II - Poruba
24 : 17
9.2. 11:45
AZ074
Kobylisy II - Zlín "B"
18 : 17
9.2. 09:15
AZ071
Žirovnice - Kobylisy II
16 : 18
19.1. 16:40
AZ059
Zlín "A" - Kobylisy II
22 : 16
19.1. 14:40
AZ056
SKH Velká n.V. - Kobylisy II
16 : 15
19.1. 13:20
AZ054
Kobylisy II - J.Hradec
23 : 11
19.1. 11:20
AZ051
Kobylisy II - DHK Pardubice A
25 : 16
19.1. 09:20
AZ048
DHK B Most - Kobylisy II
4 : 16
Přebor Prahy starších žákyň
18.5. 14:20
BE199
HK Sptk Ústí n.L. - Kobylisy II
19 : 11
18.5. 12:20
BE196
Kobylisy II - Háje
13 : 20
18.5. 10:20
BE193
Astra - Kobylisy II
11 : 17
11.5. 15:00
BE170
Kobylisy II - Háje
10 : 16
11.5. 11:40
BE165
Kobylisy II - Slavia
14 : 7
11.5. 10:20
BE163
S.Vršovice - Kobylisy II
7 : 23
Další
Předchozí kola
Finále - výsledky
video
online
Ivančice - DHC Plzeň A
16 : 15
video
online
Háje - Písek
17 : 9
video
online
Slavia - Zlín "A"
13 : 15
video
online
Ivančice - Písek
21 : 13
video
online
DHC Plzeň A - Slavia
18 : 15
video
online
Zlín "A" - Háje
18 : 13
video
online
Písek - DHC Plzeň A
12 : 14
video
online
Zlín "A" - Ivančice
23 : 14
video
online
Háje - Slavia
18 : 16
video
online
Zlín "A" - DHC Plzeň A
13 : 13
video
online
Ivančice - Háje
12 : 16
video
online
Slavia - Písek
16 : 11
video
online
DHC Plzeň A - Háje
15 : 13
video
online
Písek - Zlín "A"
12 : 20
video
online
Slavia - Ivančice
13 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín "A"
5
4
1
0
89 : 65
9
2
DHC Plzeň A
5
3
1
1
75 : 69
7
3
Háje
5
3
0
2
77 : 70
6
4
Ivančice
5
3
0
2
81 : 80
6
5
Slavia
5
1
0
4
73 : 80
2
6
Písek
5
0
0
5
57 : 88
0
Tabulka střelců
Sára Kovářová
Sokol Písek
151
Klára Slabá
DHC Slavia Praha
141
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
140
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
32
Klára Slabá
DHC Slavia Praha
26
Bára Krejčíková
HK Ivančice
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lucie Polomíková
HC Zlín "A"
38
Eliška Kovářová
Házená J.Hradec
34
Anna Vilímová
Sokol Kobylisy II
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.