Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Rozpis soutěže
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Jana Galušková
Mateřský klub
DHC SVŠ Plzeň
Rok narození
1972
Typ licence
Licence B
Platnost licence
24.5.2017
Koučovaná utkání
1.liga starších dorostenek
18.5. 12:00
AU054
Zlín - SVŠ Plzeň
25 : 29
11.5. 11:15
AU051
SVŠ Plzeň - Kobylisy
40 : 25
1.5. 17:30
AU047
Slavia - SVŠ Plzeň
21 : 29
27.4. 13:00
AU042
SVŠ Plzeň - Písek
22 : 27
13.4. 14:30
AU040
DHK Pardubice - SVŠ Plzeň
24 : 33
6.4. 12:45
AU033
SVŠ Plzeň - Olomouc
21 : 28
22.3. 13:30
AU032
SVŠ Plzeň - HK Veselí n.M.
24 : 22
15.3. 12:30
AU026
SVŠ Plzeň - Zlín
23 : 24
2.3. 13:00
AU019
SVŠ Plzeň - Slavia
19 : 16
22.2. 17:00
AU014
Písek - SVŠ Plzeň
21 : 30
16.2. 13:00
AU012
SVŠ Plzeň - DHK Pardubice
41 : 25
9.2. 14:30
AU005
Olomouc - SVŠ Plzeň
28 : 24
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
9.11. 13:00
AUA020
SVŠ Plzeň - Slavia
19 : 17
19.10. 13:00
AUA013
SVŠ Plzeň - Strakonice
32 : 12
6.10. 13:00
AUA008
SVŠ Plzeň - S.Vršovice
38 : 21
29.9. 11:00
AUA005
Slavia - SVŠ Plzeň
24 : 33
21.9. 13:00
AUA003
SVŠ Plzeň - Č.Budějovice
32 : 23
1.liga mladší dorostenky
18.5. 14:00
AW054
Zlín - SVŠ Plzeň
32 : 32
11.5. 13:00
AW051
SVŠ Plzeň - Poruba
37 : 28
4.5. 12:00
AW047
DHK Baník Most - SVŠ Plzeň
18 : 25
27.4. 11:15
AW042
SVŠ Plzeň - Písek
30 : 23
12.4. 10:30
AW040
Háje - SVŠ Plzeň
29 : 20
22.2. 15:00
AW014
Písek - SVŠ Plzeň
24 : 31
9.2. 16:30
AW005
Olomouc - SVŠ Plzeň
26 : 30
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
19.10. 16:45
AXA013
SVŠ Plzeň - DHK Baník Most
40 : 18
13.10. 16:00
AXA012
DHC Plzeň - SVŠ Plzeň
18 : 28
6.10. 16:45
AXA008
SVŠ Plzeň - S.Vršovice
39 : 25
29.9. 15:00
AXA005
Slavia - SVŠ Plzeň
25 : 28
21.9. 11:15
AXA003
SVŠ Plzeň - Loko Č.Budějovice
40 : 20
Další
Předchozí kola
Podzim 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
Olomouc - Bohunice
40 : 19
video
online
HK Hodonín - V. Meziříčí
27 : 15
video
online
H.Brod - DHK Pardubice
34 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Olomouc
10
9
0
1
398 : 170
18
2
Bohunice
10
7
0
3
294 : 249
14
3
HK Hodonín
10
5
2
3
262 : 257
12
4
H.Brod
10
4
2
4
257 : 308
10
5
V. Meziříčí
10
3
0
7
253 : 286
6
6
DHK Pardubice
10
0
0
10
195 : 389
0
Tabulka střelců
Silvie Polášková
Tatran Bohunice
137
Magda Kašpárková
DHK Zora Olomouc
78
Jitka Brožová
Jiskra Havlíčkův Brod
73
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Závišková
TJ Sokol Velké Meziříčí
15
Silvie Polášková
Tatran Bohunice
15
Nikola Kalinová
HK Hodonín
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Miloslava Trumpešová
Tatran Bohunice
12
Kristýna Klossová
Tatran Bohunice
12
Agáta Uchytilová
TJ Sokol Velké Meziříčí
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.