Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
W.H.I.L. 2013/4014
Play-off ČR 1-4
Play-off ČR 5-8
Play-off SR 1-4
Play-off ČR 1-2
Play-off ČR 3-4
Play-off SR 1-2
Play off SR 3-4
Play-off ČR 5-6
Play-Off ČR 7-8
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Tomáš Velek
Mateřský klub
TJ Chemička Ústí n. L.
Rok narození
1972
Typ licence
Licence C
Platnost licence
19.3.2018
Koučovaná utkání
2.liga mužů SVČ
10.5. 16:00
AD131
Ústí n.L. - Zruč n.S.
28 : 28
3.5. 17:00
AD123
Libčice n. Vlt. - Ústí n.L.
32 : 18
27.4. 13:00
AD118
Ústí n.L. - HK Lovosice B
31 : 22
13.4. 17:00
AD112
Slavia - Ústí n.L.
32 : 23
30.3. 13:00
AD105
Ústí n.L. - HC Žatec
33 : 33
23.3. 18:30
AD101
Praha 4 - Ústí n.L.
44 : 28
16.3. 15:00
AD092
Ústí n.L. - Liberec
32 : 33
8.3. 17:00
AD090
TJ Sokol Bělá - Ústí n.L.
29 : 28
1.3. 17:00
AD079
Jablonec - Ústí n.L.
31 : 28
23.2. 13:00
AD078
Ústí n.L. - Kolín
21 : 21
1.12. 13:00
AD057
Ústí n.L. - Libčice n. Vlt.
21 : 25
24.11. 16:00
AD052
HK Lovosice B - Ústí n.L.
24 : 26
16.11. 13:00
AD046
Ústí n.L. - Slavia
27 : 21
26.10. 13:00
AD035
Ústí n.L. - Praha 4
19 : 25
20.10. 17:30
AD026
Liberec - Ústí n.L.
30 : 29
12.10. 13:00
AD024
Ústí n.L. - TJ Sokol Bělá
28 : 22
5.10. 13:00
AD013
Ústí n.L. - Jablonec
24 : 24
Český pohár mužů
1.9. 17:00
AN004
Liberec - Ústí n.L.
38 : 17
Liga Ústeckého kraje mladších žáků
17.5. 15:00
MH-216/09
Tygři Ústí - Loko Louny
4 : 8
17.5. 12:00
MH-216/05
Tygři Ústí - Slavoj Děčín
3 : 4
17.5. 09:45
MH-216/02
HK B Most - Tygři Ústí
1 : 4
3.5. 17:40
MH-215/09
HK B Most - Tygři Ústí
12 : 4
3.5. 15:55
MH-215/06
Tygři Ústí - HC Žatec
5 : 5
3.5. 14:10
MH-215/03
Tygři Ústí - Lovosice B
7 : 10
3.5. 13:00
MH-215/01
Lovosice A - Tygři Ústí
15 : 5
26.4. 13:05
MH-214/08
Slavoj Děčín - Tygři Ústí
11 : 2
26.4. 11:55
MH-214/06
Lovosice B - Tygři Ústí
11 : 3
26.4. 10:45
MH-214/04
Tygři Ústí - Lovosice A
9 : 17
26.4. 09:35
MH-214/02
Tygři Ústí - Loko Louny
5 : 13
12.4. 15:00
MH-213/10
HC Žatec - Tygři Ústí
4 : 9
Další
Předchozí kola
Play-off ČR 7-8 - výsledky
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
31 : 18
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
23 : 20
video
online
J.Hradec - Veselí n.M.
15 : 20
video
online
J.Hradec - Veselí n.M.
18.5. 15:00
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
24.5. 18:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Veselí n.M.
3
3
0
0
74 : 53
6
2
J.Hradec
3
0
0
3
53 : 74
0
Tabulka střelců
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
234
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
198
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
193
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
66
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
60
Romana Chrenková
HC Britterm Veselí n.M.
55
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
46
Zuzana Kohoutová
Házená Jindřichův Hradec
46
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
44
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.