Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
W.H.I.L. 2013/4014
Play-off ČR 1-4
Play-off ČR 5-8
Play-off SR 1-4
Play-off ČR 1-2
Play-off ČR 3-4
Play-off SR 1-2
Play off SR 3-4
Play-off ČR 5-6
Play-Off ČR 7-8
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Jan Pokorný
Mateřský klub
HK Královo Pole
Rok narození
1971
Typ licence
Licence B
Platnost licence
13.9.2017
Koučovaná utkání
2.liga mužů JM
11.5. 10:00
AE128
Brno B - Olomouc
27 : 22
4.5. 10:30
AE126
Hustopeče - Brno B
28 : 23
26.4. 10:00
AE115
Kostelec n.H. - Brno B
31 : 28
12.4. 19:00
AE114
Brno B - Maloměřice
40 : 26
29.3. 17:00
AE104
Telnice - Brno B
29 : 28
22.3. 16:30
AE101
Brno B - Juliánov
25 : 31
15.3. 17:00
AE093
SK Kuřim - Brno B
34 : 21
8.3. 16:30
AE088
Brno B - Prostějov
31 : 29
22.2. 16:30
AE075
Brno B - Ivančice
26 : 26
15.2. 17:30
AE071
Brno B - Sokolnice
36 : 30
7.12. 16:00
AE062
Olomouc - Brno B
31 : 27
1.12. 19:00
AE060
Brno B - Hustopeče
28 : 31
23.11. 16:30
AE049
Brno B - Kostelec n.H.
30 : 36
9.11. 19:00
AE038
Brno B - Telnice
29 : 25
26.10. 14:30
AE035
Juliánov - Brno B
22 : 22
19.10. 17:00
AE027
Brno B - SK Kuřim
27 : 33
13.10. 15:00
AE022
Prostějov - Brno B
26 : 14
28.9. 17:00
AE009
Ivančice - Brno B
26 : 24
21.9. 16:00
AE005
Sokolnice - Brno B
34 : 24
1.liga starších dorostenců
10.5. 14:30
AG128
Handball KP Brno - Ostrava
33 : 27
27.4. 12:00
AG115
Kopřivnice - Handball KP Brno
49 : 22
12.4. 14:30
AG114
Handball KP Brno - Frýdek-Místek
24 : 31
29.3. 12:00
AG104
Karviná - Handball KP Brno
23 : 15
22.3. 14:30
AG101
Handball KP Brno - Dukla
28 : 36
16.3. 15:00
AG093
Jičín - Handball KP Brno
38 : 25
8.3. 14:30
AG088
Handball KP Brno - Zubří
28 : 41
1.3. 15:00
AG082
Náchod - Handball KP Brno
27 : 30
22.2. 12:30
AG075
Handball KP Brno - N.Veselí
20 : 33
15.2. 13:30
AG071
Handball KP Brno - HK Lovosice
25 : 34
5.10. 12:30
AG016
Handball KP Brno - Náchod
26 : 24
Další
Předchozí kola
Play-off ČR 7-8 - výsledky
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
31 : 18
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
23 : 20
video
online
J.Hradec - Veselí n.M.
15 : 20
video
online
J.Hradec - Veselí n.M.
18.5. 15:00
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
24.5. 18:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Veselí n.M.
3
3
0
0
74 : 53
6
2
J.Hradec
3
0
0
3
53 : 74
0
Tabulka střelců
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
234
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
198
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
193
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
66
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
60
Romana Chrenková
HC Britterm Veselí n.M.
55
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
46
Zuzana Kohoutová
Házená Jindřichův Hradec
46
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
44
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.