Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Rozpis soutěže
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Jiří Hanus
Mateřský klub
DHK Baník Most
Rok narození
1970
Typ licence
Licence B
Platnost licence
5.9.2016
Koučovaná utkání
1.liga žen
21.9. 11:00
AR001
S.Vršovice - Most B
27 : 20
1.liga mladší dorostenky
10.5. 10:30
AW050
Háje - DHK Baník Most
24 : 17
4.5. 12:00
AW047
DHK Baník Most - SVŠ Plzeň
18 : 25
12.4. 14:30
AW038
DHK Baník Most - Zlín
20 : 24
29.3. 17:00
AW029
DHK Baník Most - Olomouc
19 : 28
15.3. 12:30
AW028
DHK Baník Most - Písek
19 : 22
9.3. 11:00
AW022
DHK Baník Most - Háje
19 : 30
2.3. 16:45
AW019
SVŠ Plzeň - DHK Baník Most
31 : 11
23.2. 10:30
AW015
DHK Baník Most - Bohunice
19 : 15
16.2. 14:00
AW010
Zlín - DHK Baník Most
37 : 11
9.2. 14:00
AW008
DHK Baník Most - Poruba
15 : 30
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
24.11. 15:00
AXA025
Slavia - DHK Baník Most
20 : 20
16.11. 17:00
AXA022
DHK Baník Most - DHC Plzeň
18 : 13
3.11. 12:00
AXA016
DHK Baník Most - S.Vršovice
26 : 21
27.10. 17:30
AXA028
DHK Baník Most - SVŠ Plzeň
16 : 43
19.10. 16:45
AXA013
SVŠ Plzeň - DHK Baník Most
40 : 18
6.10. 16:00
AXA007
DHC Plzeň - DHK Baník Most
16 : 14
28.9. 14:30
AXA004
DHK Baník Most - Loko Č.Budějovice
33 : 14
21.9. 09:00
AXA001
S.Vršovice - DHK Baník Most
17 : 23
Předchozí kola
jaro II - 14. kolo - výsledky
video
online
Zábřeh - Karviná
32 : 26
video
online
HK Hodonín - V. Meziříčí
30 : 20
video
online
DHK Zora Olomouc B - H.Brod
30 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
DHK Zora Olomouc B
12
10
1
1
341 : 237
21
2
HK Hodonín
12
9
0
3
322 : 259
18
3
V. Meziříčí
12
8
0
4
317 : 277
16
4
H.Brod
12
6
0
6
321 : 307
12
5
DHK Pardubice
12
3
1
8
275 : 343
7
6
Zábřeh
12
3
1
8
260 : 331
7
7
Karviná
12
1
1
10
251 : 333
3
Tabulka střelců
Eliška Koudelová
TJ Sokol Velké Meziříčí
116
Denisa Janečková
TJ Sokol Velké Meziříčí
94
Kateřina Kolísková
HK Hodonín
85
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Veronika Koniuchová
TJ Sokol Karviná
26
Edita Šmahelová
DHK Pardubice
13
Nikola Kalinová
HK Hodonín
13
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Klára Svobodová
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
20
Markéta Jaňurková
TJ Sokol Karviná
20
Barbora Voldánová
DHK Pardubice
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.