Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
W.H.I.L. 2013/4014
Play-off ČR 1-4
Play-off ČR 5-8
Play-off SR 1-4
Play-off ČR 1-2
Play-off ČR 3-4
Play-off SR 1-2
Play off SR 3-4
Play-off ČR 5-6
Play-Off ČR 7-8
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Vladimír Haber
Mateřský klub
SSK Talent 90 Plzeň
Rok narození
1949
Typ licence
Licence A
Platnost licence
4.9.2016
Koučovaná utkání
2 liga mužů JZČ
10.5. 18:00
AC127
Šťáhlavy "B" - Talent Plzeň "B"
20 : 40
6.5. 19:30
AC126
Talent Plzeň "B" - Košutka
27 : 16
26.4. 09:30
AC116
Sezimovo Ústí - Talent Plzeň "B"
16 : 35
12.4. 11:00
AC113
Talent Plzeň "B" - Starý Plzenec
30 : 18
30.3. 17:00
AC105
VŠ Plzeň - Talent Plzeň "B"
16 : 30
23.3. 18:00
AC100
Talent Plzeň "B" - Ledeč n.S.
31 : 22
16.3. 17:30
AC094
Č.Budějovice - Talent Plzeň "B"
16 : 28
9.3. 09:30
AC087
Talent Plzeň "B" - Bohemians
33 : 23
1.3. 18:00
AC083
Třeboň - Talent Plzeň "B"
29 : 29
22.2. 19:45
AC074
Talent Plzeň "B" - Chodov B
36 : 20
15.2. 18:00
AC072
S.Vršovice - Talent Plzeň "B"
23 : 26
8.12. 09:30
AC061
Talent Plzeň "B" - Šťáhlavy "B"
36 : 14
30.11. 17:00
AC060
Košutka - Talent Plzeň "B"
25 : 29
24.11. 09:30
AC050
Talent Plzeň "B" - Sezimovo Ústí
26 : 23
17.11. 15:00
AC047
Starý Plzenec - Talent Plzeň "B"
24 : 28
10.11. 09:30
AC039
Talent Plzeň "B" - VŠ Plzeň
34 : 27
26.10. 15:30
AC034
Ledeč n.S. - Talent Plzeň "B"
15 : 25
20.10. 09:30
AC028
Talent Plzeň "B" - Č.Budějovice
37 : 24
13.10. 18:00
AC021
Bohemians - Talent Plzeň "B"
20 : 26
6.10. 09:30
AC017
Talent Plzeň "B" - Třeboň
26 : 23
29.9. 15:00
AC008
Chodov B - Talent Plzeň "B"
26 : 27
22.9. 09:30
AC006
Talent Plzeň "B" - S.Vršovice
26 : 26
2.liga muži - baráž
25.5. 13:00
ACD002
Talent Plzeň "B" - Libčice n. Vlt.
28 : 18
18.5. 18:30
ACD001
Libčice n. Vlt. - Talent Plzeň "B"
22 : 18
1.liga starších dorostenců
12.10. 12:30
AG021
Náchod - Talent Plzeň
28 : 35
Předchozí kola
Play-off ČR 7-8 - výsledky
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
31 : 18
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
23 : 20
video
online
J.Hradec - Veselí n.M.
15 : 20
video
online
J.Hradec - Veselí n.M.
18.5. 15:00
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
24.5. 18:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Veselí n.M.
3
3
0
0
74 : 53
6
2
J.Hradec
3
0
0
3
53 : 74
0
Tabulka střelců
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
234
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
198
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
193
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
66
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
60
Romana Chrenková
HC Britterm Veselí n.M.
55
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
46
Zuzana Kohoutová
Házená Jindřichův Hradec
46
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
44
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.