Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
Rozpis soutěže
1.kolo-ČP žen
2.kolo-ČP žen
3.kolo-ČP žen-osmifinále
4.kolo-ČP žen-čtvrtfinále
5.kolo-ČP žen-semifinále
6.kolo-ČP žen-finále
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Karel Petržala
Mateřský klub
Jiskra Třeboň
Rok narození
1960
Typ licence
Licence B
Platnost licence
3.2.2016
Koučovaná utkání
2.liga mladších dorostenců Č
6.4. 16:00
AK097
HK B Most - Třeboň
31 : 25
29.3. 12:30
AK108
Náchod - Třeboň
29 : 30
15.3. 16:30
AK096
Třeboň - SSK Talent Plzeň B
28 : 22
8.3. 09:00
AK086
S.Vršovice - Třeboň
28 : 34
W.H.I.L.
17.5. 18:00
AP190
J.Hradec - Veselí n.M.
15 : 20
11.5. 17:00
AP189
Veselí n.M. - J.Hradec
23 : 20
10.5. 18:00
AP188
Veselí n.M. - J.Hradec
31 : 18
3.5. 18:00
AP147
J.Hradec - Olomouc
23 : 32
27.4. 10:30
AP144
Olomouc - J.Hradec
29 : 10
26.4. 17:30
AP143
Olomouc - J.Hradec
22 : 17
12.4. 18:00
AP129
Michalovce - J.Hradec
40 : 15
5.4. 18:00
AP124
Písek - J.Hradec
31 : 15
21.3. 17:00
AP118
Zlín - J.Hradec
36 : 21
8.3. 18:00
AP111
J.Hradec - Šaľa
21 : 33
26.2. 17:30
AP107
Slavia - J.Hradec
39 : 12
22.2. 18:00
AP098
J.Hradec - Olomouc
16 : 36
16.2. 18:00
AP096
Veselí n.M. - J.Hradec
37 : 15
13.2. 18:00
AP085
J.Hradec - Most
12 : 41
25.1. 18:00
AP074
Partizánske - J.Hradec
28 : 20
18.1. 18:00
AP071
J.Hradec - ŠKP Piccard Senec
34 : 30
4.1. 18:00
AP058
J.Hradec - Písek
22 : 19
22.11. 18:00
AP084
J.Hradec - Poruba
22 : 32
16.11. 18:00
AP052
J.Hradec - Zlín
21 : 23
9.11. 17:00
AP045
Šaľa - J.Hradec
36 : 13
2.11. 18:00
AP041
J.Hradec - Slavia
14 : 37
12.10. 17:30
AP032
Olomouc - J.Hradec
29 : 13
5.10. 18:00
AP030
J.Hradec - Veselí n.M.
22 : 24
28.9. 18:00
AP019
Most - J.Hradec
38 : 16
14.9. 19:00
AP018
Poruba - J.Hradec
27 : 25
7.9. 18:00
AP008
J.Hradec - Partizánske
17 : 23
Další
Předchozí kola
6.kolo-ČP ženy-finále - výsledky
video
online
Poruba - Most
18 : 27
Tabulka střelců
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
41
Hana Kutlvašrová
DHC Slavia Praha
19
Eliška Jačková
DHC Slavia Praha
19
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
10
Kateřina Keclíková
DHC Slavia Praha
9
Kamila Kratochvílová
SHK Kunovice
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Vladimíra Pauříková
SHK Kunovice
10
Katarína Berová
DHK Zora Olomouc
8
Markéta Smoláková
TJ Slavoj Tachov
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.