Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Rozpis soutěže
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Karel Petržala
Mateřský klub
Jiskra Třeboň
Rok narození
1960
Typ licence
Licence B
Platnost licence
3.2.2016
Koučovaná utkání
W.H.I.L.
1.9. 18:00
AP005
ŠKP Piccard Senec - J.Hradec
27 : 17
Český pohár žen
16.10. 19:00
APR029
J.Hradec - Most
18 : 27
25.9. 18:00
APR019
Strakonice - J.Hradec
24 : 32
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
5.10. 12:30
AUB008
Házená J.Hradec - Písek
26 : 31
2.liga mladších dorostenek-Č
5.4. 12:30
AWA034
J.Hradec - TJ Slavoj Tachov
38 : 24
Žákovská liga starších žaček
13.4. 15:10
AZ173
Kobylisy II - J.Hradec
19 : 14
13.4. 12:35
AZ170
J.Hradec - DHC Plzeň A
11 : 17
13.4. 09:50
AZ167
Ivančice - J.Hradec
31 : 11
13.4. 08:00
AZ165
J.Hradec - Zlín "A"
10 : 21
22.3. 17:10
AZ153
J.Hradec - Zlín "A"
9 : 19
22.3. 14:30
AZ149
Ivančice - J.Hradec
20 : 8
22.3. 13:10
AZ147
J.Hradec - Zlín "B"
8 : 7
22.3. 10:30
AZ143
Žirovnice - J.Hradec
10 : 7
22.3. 09:10
AZ141
J.Hradec - Slavia
9 : 14
1.3. 14:00
AZ111
J.Hradec - Hrabůvka
18 : 17
1.3. 12:30
AZ110
Kobylisy II - J.Hradec
20 : 14
1.3. 09:00
AZ107
Ivančice - J.Hradec
20 : 9
19.1. 15:20
AZ057
J.Hradec - DHK B Most
12 : 8
19.1. 13:20
AZ054
Kobylisy II - J.Hradec
23 : 11
19.1. 12:00
AZ052
SKH Velká n.V. - J.Hradec
17 : 11
19.1. 10:00
AZ049
J.Hradec - Zlín "A"
4 : 16
19.1. 08:00
AZ046
J.Hradec - DHK Pardubice A
14 : 12
Jč KP mladší žačky
15.5. 16:00
HE012
Písek - J.Hradec
12 : 14
25.4. 10:00
HE014
J.Hradec - Písek
17 : 17
3.11. 14:00
HE005
Písek - J.Hradec
13 : 13
27.9. 16:15
HE003
J.Hradec - Písek
10 : 8
Jč KP starší žačky
15.5. 17:00
HF012
Písek - J.Hradec
12 : 13
25.4. 12:00
HF015
J.Hradec - Písek
22 : 20
3.11. 15:00
HF008
Písek - J.Hradec
30 : 22
27.9. 16:15
HF003
J.Hradec - Písek
13 : 21
Zpět
Další
Předchozí kola
Podzim 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
Olomouc - Bohunice
40 : 19
video
online
HK Hodonín - V. Meziříčí
27 : 15
video
online
H.Brod - DHK Pardubice
34 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Olomouc
10
9
0
1
398 : 170
18
2
Bohunice
10
7
0
3
294 : 249
14
3
HK Hodonín
10
5
2
3
262 : 257
12
4
H.Brod
10
4
2
4
257 : 308
10
5
V. Meziříčí
10
3
0
7
253 : 286
6
6
DHK Pardubice
10
0
0
10
195 : 389
0
Tabulka střelců
Silvie Polášková
Tatran Bohunice
137
Magda Kašpárková
DHK Zora Olomouc
78
Jitka Brožová
Jiskra Havlíčkův Brod
73
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Závišková
TJ Sokol Velké Meziříčí
15
Silvie Polášková
Tatran Bohunice
15
Nikola Kalinová
HK Hodonín
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Miloslava Trumpešová
Tatran Bohunice
12
Kristýna Klossová
Tatran Bohunice
12
Agáta Uchytilová
TJ Sokol Velké Meziříčí
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.