Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
Rozpis soutěže
2.liga ženy-M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Karel Petržala
Mateřský klub
Jiskra Třeboň
Rok narození
1960
Typ licence
Licence B
Platnost licence
3.2.2016
Koučovaná utkání
2.liga mladších dorostenců Č
6.4. 16:00
AK097
HK B Most - Třeboň
31 : 25
29.3. 12:30
AK108
Náchod - Třeboň
29 : 30
15.3. 16:30
AK096
Třeboň - SSK Talent Plzeň B
28 : 22
8.3. 09:00
AK086
S.Vršovice - Třeboň
28 : 34
W.H.I.L.
17.5. 18:00
AP190
J.Hradec - Veselí n.M.
15 : 20
11.5. 17:00
AP189
Veselí n.M. - J.Hradec
23 : 20
10.5. 18:00
AP188
Veselí n.M. - J.Hradec
31 : 18
3.5. 18:00
AP147
J.Hradec - Olomouc
23 : 32
27.4. 10:30
AP144
Olomouc - J.Hradec
29 : 10
26.4. 17:30
AP143
Olomouc - J.Hradec
22 : 17
12.4. 18:00
AP129
Michalovce - J.Hradec
40 : 15
5.4. 18:00
AP124
Písek - J.Hradec
31 : 15
21.3. 17:00
AP118
Zlín - J.Hradec
36 : 21
8.3. 18:00
AP111
J.Hradec - Šaľa
21 : 33
26.2. 17:30
AP107
Slavia - J.Hradec
39 : 12
22.2. 18:00
AP098
J.Hradec - Olomouc
16 : 36
16.2. 18:00
AP096
Veselí n.M. - J.Hradec
37 : 15
13.2. 18:00
AP085
J.Hradec - Most
12 : 41
25.1. 18:00
AP074
Partizánske - J.Hradec
28 : 20
18.1. 18:00
AP071
J.Hradec - ŠKP Piccard Senec
34 : 30
4.1. 18:00
AP058
J.Hradec - Písek
22 : 19
22.11. 18:00
AP084
J.Hradec - Poruba
22 : 32
16.11. 18:00
AP052
J.Hradec - Zlín
21 : 23
9.11. 17:00
AP045
Šaľa - J.Hradec
36 : 13
2.11. 18:00
AP041
J.Hradec - Slavia
14 : 37
12.10. 17:30
AP032
Olomouc - J.Hradec
29 : 13
5.10. 18:00
AP030
J.Hradec - Veselí n.M.
22 : 24
28.9. 18:00
AP019
Most - J.Hradec
38 : 16
14.9. 19:00
AP018
Poruba - J.Hradec
27 : 25
7.9. 18:00
AP008
J.Hradec - Partizánske
17 : 23
Další
Předchozí kola
Jaro 2 - 20. kolo - výsledky
video
online
H.Brod - Karviná
30 : 20
video
online
SK Velká Bystřice - Olomouc
16 : 25
video
online
HK Hodonín - V. Meziříčí
33 : 33
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
H.Brod
20
14
1
5
548 : 468
29
2
Karviná
20
13
1
6
535 : 468
27
3
Olomouc
20
12
2
6
531 : 459
26
4
V. Meziříčí
20
9
2
9
532 : 512
20
5
HK Hodonín
20
5
3
12
523 : 622
13
6
SK Velká Bystřice
20
2
1
17
400 : 540
5
Tabulka střelců
Laura Kováčiková
HK Hodonín
166
Simona Višňovská
HK Hodonín
152
Jitka Plachetská
TJ Sokol Velké Meziříčí
144
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Markéta Remetančíková
TJ Sokol Karviná
44
Simona Višňovská
HK Hodonín
29
Kristiána Přikrylová
HK Hodonín
23
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Irena Ivičicová
HK Hodonín
36
Simona Višňovská
HK Hodonín
32
Kristiána Přikrylová
HK Hodonín
30
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.